۰
plusresetminus
شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۹

شعبه آمریکایی Alibaba فروخته شد

ایتنا - این دو فروشگاه اینترنتی در مجموع محصولات بیش از 50 هزار برند و میلیون‌ها فروشنده در جهان را ارایه می‌دهند.
شعبه آمریکایی Alibaba فروخته شد


شرکت چینی Alibaba زیرمجموعه آمریکایی خود در حوزه تجارت الکترونیک را یک سال پس از تاسیس به شرکت تجارت الکترونیک OpenSky واگذار کرد و البته توضیح داد که ۳۷.۶ درصد از سهام آن را همچنان برای خود نگه می‌دارد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این اقدام یک سال پس از راه‌اندازی شرکت آمریکایی ۱۱ Main صورت گرفت. این مرکز تجارت الکترونیک به عنوان یک فروشگاه آنلاین برای ارائه محصولات مختلف فعالیت خود را آغاز کرد و به کاربران امکان می‌داد محصولات شخصی خود را نیز در ۹ بخش مختلف به فروش برسانند.

این اقدام باعث شد تا Alibaba سه زیرمجموعه دیگر خود در آمریکا شامل Auctiva،‌ Vendio و SingleFeed که برای تدارکات و ارسال محصولات فروشگاه آنلاین خریداری کرده بود، واگذار کند.

سخنگوی شرکت Alibaba در این خصوص گفت: «دو شرکت OpenSky و ۱۱ Main در کنار یکدیگر به فعالیت خود ادامه خواهند داد. ما معتقدیم که این دو مجموعه در کنار یکدیگر با قدرت بیشتر می‌توانند فعالیت کنند و در این فرآیند Alibaba نیز از آنها پشتیبانی خواهد کرد.»

 

لازم به ذکر است که این دو فروشگاه اینترنتی در مجموع محصولات بیش از ۵۰ هزار برند و میلیون‌ها فروشنده در جهان را ارائه می‌دهند.

روزنامه وال استریت ژورنال در این خصوص گزارش داد که سایت اینترنتی مرکز ۱۱ Main همچنان به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه می‌دهد و گروه مدیریت این سایت از این پس در شرکت OpenSky به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
 
کد مطلب: 36779
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام