۰
plusresetminus
سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۴

IBM فناوری Docker را روی فضای ابری برد

ایتنا - کسب و کارها به کمک سیستم Docker می‌توانند ابزارهای داخلی خود را به راحتی به فضای ابری انتقال دهند.
IBM فناوری Docker را روی فضای ابری برد


شرکت IBM روز گذشته کانتینر نرم‌افزاری خود مبتنی بر فناوری Docker را عرضه کرد تا از این طریق امکان استفاده آسان‌تر از ابزارهای کاربردی در فضاهای چندگانه ابری فراهم شود.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این خبر در کنفرانس DockerCon که در سانفرانسیسکو برگزار شده بود اعلام شد و نشان داد که چگونه IBM با بهره‌مندی از فناوری Docker، استفاده از خدمات ابری را آسان می‌کند.

فناوری Docker که یک کانتینر نرم‌افزاری محسوب می‌شود، استقرار سریع‌تر و کاربردی‌تر ابزارها و نرم‌‌افزارها در فضای سازمانی را فراهم می‌کند و به توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری امکان می‌دهد پس از تولید ابزارهای کاربردی، بدون تغییر در کدهای اصلی برنامه و بازنویسی، آن را به پلتفر‌م‌های مختلف انتقال دهند.

شرکت IBM هم‌اکنون به دنبال آن است تا فناوری Docker را مبتنی بر فضای چندگانه ابری ارتقا دهد و امکان استقرار گسترده آن را فراهم کند.

 

سیستم Docker یک فناوری برای فضاهای سازمانی محسوب می‌شود. زیرا کسب و کارها به کمک آن می‌توانند ابزارهای داخلی خود را به راحتی به فضای ابری انتقال دهند.

لازم به ذکر است که فناوری Docker را یک استارت‌آپ آمریکایی مبتنی بر پلتفرم متن‌باز ارائه می‌دهد و شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری آن را در راستای توسعه خدمات خود مورد استفاده قرار می‌دهند.

سیستم IBM Containers که مبتنی بر پلتفرم-به‌عنوان-خدمات این شرکت موسوم به BlueMix فعالیت می‌کند، از این پس خدمات IBM Containers، Docker و Cloud Foundry را به صورت ترکیبی ارائه می‌دهد.
 
کد مطلب: 36755
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام