کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یک گجت آرامبخش جدید از راه رسید

خبرگزاری مهر , 16 خرداد 1394 ساعت 13:44

ایتنا- گجت هوشمند Thync که توسط محققان طراحی شده آرامش بخش است!
راه حل‌های مختلفی برای دستیابی به آرامش وجود دارند از ورزش تا مصرف قرص‌های آرام‌بخش و ... اما اکنون گجت آرامش‌بخش متفاوتی تولید شده که دارای اثرات شگفت‌انگیزی است.

به گزارش ایتنا از مهر، آرامش، یکی از پازل‌های گمشده زندگی امروزی است.

زندگی انسان‌های امروزی توام با استرس، تشویش، نگرانی و ... است و راه‌حل‌های مختلفی برای غلبه بر این احساس وجود دارند که از میان آنها می‌توان به ورزش کردن، انجام حرکات ورزشی، مصرف قرص‌های آرامش بخش، دم کرده‌های گیاهی یا ... را نام برد.

اما محققان موفق به طراحی گجت متفاوتی شده‌اند که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به آرامش دست پیدا کنند.

یک روزکاری سخت و پر استرس را تصور کنید که در پایان روز به منزل باز می‌گردید و با استفاده از این گجت می‌توانید به آرامش برسید.

این گجت هوشمند Thync نام دارد. این گجت در ناحیه شقیقه قرار گرفته و کاربران با استفاده از اپلیکیشن موبایلی می‌توانند به کنترل این گجت پرداخته و از آرامشی لذت بخش بهره‌مند شوند.

کاربران پس از قرار دادن این دستگاه روی شقیقه‌هایشان می‌توانند زمانی بین ۱۰ دقیقه تا یک ساعت را برای فعالیت دستگاه تعیین کرده سپس با تنظیم میزان پالسی که این دستگاه به بخش عصبی مغز کاربران ارسال می‌کند، می‌توان به تنظیم فعالیت‌های این دستگاه پرداخته و در مدت زمان کوتاهی به آرامش دست یافت.

این گجت در حالی عرضه می‌شود که تاکنون گجت‌های بسیاری برای آرامش بخشیدن به کاربران تولید و عرضه شده‌اند اما پیش بینی می‌شودThyncبه دلیل قیمت مناسب و همین‌طور عملکرد مفید با استقبال بیشتر کاربران مواجه شود.

این گجت فقط با پلتفورم iOS سازگار است و در آینده با سایر پلتفورم‌ها نیز عرضه خواهد شد.

قیمت این گجت در حدود ۲۹۹ دلار اعلام و تا اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه خواهد شد.

شاید نوشیدن طولانی مدت قهوه به دلیل داشتن کافئین برای بدن خطرناک و مضر باشد اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که این گجت کوچکترین تهدید یا آسیبی برای بدن به دنبال ندارد.کد مطلب: 36442

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/36442/یک-گجت-آرامبخش-جدید-راه-رسید

ايتنا
  https://www.itna.ir