۰
plusresetminus
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲

هشدار مجدد وزارت ارتباطات درباره پیامک‌های سودجویانه

ایتنا- پیامک‌هایی که با مضامین برنده شدن در قرعه‌کشی به مشترکان موبایل ارسال می‌شود هیچ گونه ارتباطی با این وزارت ارتباطات و فناوری و شرکت‌های زیرمجموعه آن ندارد.
هشدار مجدد وزارت ارتباطات درباره پیامک‌های سودجویانه


وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بار دیگر در مورد پیامک‌های سودجویانه‌ای که با مضامین برنده شدن در قرعه‌کشی به مشترکان موبایل ارسال می‌شود هشدار داد.

به گزارش ایتنا از مهر، چندی است که برخی از مشترکان تلفن همراه پیامک‌هایی با محتواهایی همچون «مشترک گرامی شما برنده جایزه نقدی شده‌اید» دریافت کرده‌اند که این پیامک‌ها تحت عنوان سازمان و یا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مشترکان ارسال می‌شود.

براین اساس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی پیامی اعلام کرد؛ پیامک‌هایی که با مضامین برنده شدن در قرعه‌کشی به مشترکان موبایل ارسال می‌شود هیچ گونه ارتباطی با این وزارتخانه یا سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه آن ندارد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ابراز نگرانی از افزایش برخی پیامک‌ها که با اهداف سودجویانه به مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شوند، از مشترکان موبایل خواست مراقب پیامک‌های سودجویانه‌ای که با مضمون طرح تشویقی و استفاده بهینه از تلفن همراه به مشترکان ارسال شده‌اند، باشند.

این وزارتخانه اعلام کرد: این پیامک‌ها با اهداف سودجویانه و فرصت‌طلبانه ارسال شده و کلاهبرداری محض است و مشترکان نباید تحت تأثیر چنین پیامک‌هایی شماره حساب یا رمز کارت‌های اعتباری خود را در اختیار دیگران قرار دهند.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: افرادی که به این شکل از آنها کلاهبرداری شده است می‌توانند ار طریق پلیس فتا شکایت خود را پیگیری کنند.
کد مطلب: 36441
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام