۱
۰
plusresetminus
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵

دیدار وزیر ارتباطات با نمایندگان مجلس درباره اپراتورها

ایتنا- فردا (یکشنبه) واعظی با نمایندگان در خصوص اپراتورها دیدار خواهد کرد.


رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه روز یکشنبه هفته آینده این کمیته خبر داد.


رمضانعلی سبحانی‌فر رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، از برنامه‌های این کمیته برای بررسی نواقص عملکردی اپراتورهای تلفن همراه با حضور مسئولان ذیربط خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است اعضای کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع مجلس هفته آینده نشستی با حضور مسئولان حوزه ارتباطات سیار داشته باشند.

وی با بیان اینکه کمیته ارتباطات مجلس سعی می‌کند برای کسب رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات‌دهی اپراتورهای تلفن همراه اقدامات لازم را انجام دهد، افزود: اپراتورهای تلفن همراه می‌بایست در زمینه ارتقای کیفیت،کاهش هزینه‌های مشترکان و استفاده از صنایع و محصولات داخلی در این حوزه را مدنظر قرار دهند.

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه روز یکشنبه هفته آینده این کمیته حضور یافته و گزارشی از برنامه‌های این وزارتخانه در زمینه ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی اپراتورهای تلفن همراه به اعضای کمیته ارائه کند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 36304
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
همون مجلسی که بابت تلاش برای افزایش پهنای باند به ایشون کارت زرد داد؟ این دفعه چکار کرده؟ بازم ناپرهیزی کرده و سعی کرده وظیفشو انجام بده؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام