۰
plusresetminus
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶

همکاری مایکروسافت با ۲۰ شرکت اندرویدی برای توسعه Office

ایتنا - این شرکت‌ها هم‌اکنون قرارداد خود را با مایکروسافت نهایی کردند و از صاحبنام‌ترین آنها می‌توان به ال‌جی و سونی اشاره کرد.
همکاری مایکروسافت با ۲۰ شرکت اندرویدی برای توسعه Office


مایکروسافت ۲۰ شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزاری جدید در سراسر جهان را به لیست مراکز تولید ابزارهای کاربردی مجموعه نرم‌افزاری Office برای دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم عامل اندروید اضافه کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این شرکت‌ها هم‌اکنون قرارداد خود را با مایکروسافت نهایی کردند و از صاحب‌نام‌ترین آنها می‌توان به ال‌جی و سونی اشاره کرد.

البته بسیاری از این شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزاری به صورت محلی کار می‌کنند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: شرکت Cube در آلمان، شرکت DL در چین،‌شرکت General Procurement در برزیل، شرکت Grupo Nucleo در آمریکا، شرکت Ionik GMBH در مکزیک، شرکت Teclast در خاورمیانه و ...

مقامات ارشد مایکروسافت اعلام کردند که این شرکت هم‌اکنون ۳۱ شریک جهانی دارد که به کمک آنها به صورت پیش‌فرض نرم‌افزارهای Word، Excel، PowerPoint، OneNote، OneDrive و Skype را روی رایانه‌های لوحی ارائه می‌دهد.

 

این ابزارها و خدمات هم‌اکنون در تبلت‌های ال‌جی و سونی ارائه می‌شوند و حتی تبلت Xperia Z4 که به تازگی ارائه شده است نیز محصولات یاد شده را به صورت پیش‌فرض در اختیار کاربران می‌گذارد.

مایکروسافت اعلام کرد که قراردادهای مشابه برای توسعه ابزارهای خود مبتنی بر سیستم عامل اندروید را با شرکت‌های سامسونگ، دل، Pegatron و هشت شرکت سخت‌افزاری دیگر منعقد کرده است.
 
کد مطلب: 36270
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام