۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۶

Salesforce فصل نخست ۲۰۱۵ بهتر از پیش‌بینی‌های قبلی درآمد کسب کرد

ایتنا - مجموع در‌آمدهای Salesforce طی فصل نخست امسال با رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل 1.51 میلیارد دلار محاسبه شده است.
Salesforce فصل نخست ۲۰۱۵ بهتر از پیش‌بینی‌های قبلی درآمد کسب کرد


طی چند هفته اخیر گمانه‌زنی‌ها در مورد وضعیت شرکت Salesforce.com افزایش یافت و با وجود اینکه منابع آگاه احتمالات مختلف برای فروش این شرکت بزرگ نرم‌افزاری را مطرح کردند،
در آخرین گزارش‌ها اعلام شد وضعیت مالی Salesforce طی فصل نخست سال جاری میلادی قابل قبول بوده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، Salesforce از بزرگترین تولیدکنندگان نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) در سراسر جهان محسوب می‌شود و طی فصل نخست سال ۲۰۱۵ میلادی توانسته است ۴.۱ میلیون دلار درآمد خالص به دست آورد.
رقم یاد شده معادل یک پنی به‌ازای هر یک سهم در تالار بورس است.

درآمد کلی این شرکت نرم‌افزاری طی دوره زمانی یاد شده ۱۶ سنت به‌ازای هر سهام بوده است بر این اساس مجموع در‌آمدهای Salesforce طی فصل نخست امسال با رشد ۲۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱.۵۱ میلیارد دلار محاسبه شده است.

وال استریت پیش‌تر پیش‌بینی کرده بود که شرکت Salesforce در پایان سه ماه نخست سال ۲۰۱۵ میلادی به‌ازای هر سهم خود در تالار بورس ۱۴ سنت درآمد کسب می‌کند و مجموع سود خالص آن به ۱.۵ میلیون دلار می‌رسد.

 

درآمدهای حاصل از اشتراک کاربران و پشتیبانی از خدمات ارائه شده در این دوره زمانی با رشد ۲۲ درصدی نسبت به سال قبل ۱.۴۱ میلیارد دلار محاسبه شد.

همچنین، خدمات تخصصی و دیگر درآمدها برای شرکت Salesforce ۱۰۶ میلیون دلار درآمدزایی کردند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۳ درصدی را نشان داد.

«مارک بنیوف» مدیرعامل Salesforce در آخرین هدف‌گذاری خود اعلام کرده است که این شرکت نرم‌افزاری می‌بایست درآمدهای خود را به سالانه ۱۰ میلیارد دلار برساند که البته دور از دسترس به نظر می‌رسد.
 
کد مطلب: 36158
نام شما
آدرس ايميل شما