۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۰

توسعه‌دهندگان اندروید علاقه‌ای به ویندوز ۱۰ ندارند

ایتنا - مایکروسافت ابزاری ارایه کرد که به مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار امکان می‌داد کدهای کنونی خود را به راحتی به ویندوز 10 انتقال دهند.
توسعه‌دهندگان اندروید علاقه‌ای به ویندوز ۱۰ ندارند


مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری که برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS ابزارهای کاربردی تولید می‌کنند، توجه چندانی به ویندوز ۱۰ ندارند و گزارش جدید نشان می‌دهد که محصول جدید مایکروسافت انگیزه زیادی در آنها ایجاد نکرده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، مایکروسافت ماه گذشته اعلام کرد که روش‌های خود را برای عرضه ابزارهای کاربردی متناسب با پلتفرم جدید تغییر داده است و نسخه بعدی سیستم‌ عامل موبایلی آن به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند ابزارهای مخصوص اندروید و iOS را اجرا کند.

این شرکت چندی پیش ابزاری ارائه کرد که به مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار امکان می‌داد کدهای کنونی خود را به راحتی به ویندوز ۱۰ انتقال دهند.

با این وجود باید توجه داشت که مایکروسافت برای جلب توجه تولیدکنندگان ابزارهای کاربردی مشکلات فراوانی پیش رو دارد و به این سادگی نمی‌تواند آنها را به سمت خود بکشاند.

 

بخش قابل ملاحظه توسعه‌دهندگان ابزارهای موبایلی روی اندروید و iOS تمرکز کرده‌اند و از آنجایی که سیستم‌ عامل ویندوز فون بازار جذابی ندارد، توجه زیادی به آن نمی‌کنند.
این مراکز معتقدند که طی فعالیت‌های خود نیاز ندارند سرمایه‌گذاری‌ها و وقت خود را معطوف به نسخه موبایلی ویندزو کنند.

«سین اورلی» مدیر مرکز توسعه ابزارهای کاربردی شرکت Fuzz Productions گفت: «ویندوز فون می‌بایست بخش قابل ملاحظه‌ای از بازار جهانی سیستم‌های عامل موبایلی را به دست آورد تا مایکروسافت از این طریق بتواند نزد توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری محبوبیت کسب کند.»
 
کد مطلب: 36157
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام