کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به روزرسانی زودهنگام برای ساعت اپل

خبرگزاری فارس , 29 ارديبهشت 1394 ساعت 13:00

ایتنا- با افزودن قابلیت‌هایی جدید به ساعت محبوب اپل می‌توان آن را در صورت گم شدن یا جا ماندن ردیابی کرد.
در حالی که مدت زیادی از عرضه ساعت اپل نمی‌گذرد، این شرکت به دنبال به روز کردن آن است. همچنین قرار است ست تاپ‌باکس اپل تی‌وی نیز به روز شود.


به گزارش ایتنا از فارس، قرار است کنفرانس توسعه دهندگان اپل ظرف دو هفته آینده برگزار شود و از هم اکنون گمانه‌زنی در مورد خبرهای جدیدی که در مورد محصولات اپل در این کنفرانس اعلام می‌شود آغاز شده است.

به روزرسانی سیستم‌عامل‌های همراه و ثابت اپل یعنی iOS و OS X از جمله تحولات ثابت این کنفرانس است، اما امسال برای اولین‌بار ساعت این شرکت هم به امکانات جدیدی مجهز می‌شود.

ارتقای امنیت ساعت اپل و افزودن قفل محافظ به آن و همین‌طور افزایش سازگاری این محصول با دیر تولیدات اپل از جمله پیش‌بینی‌های منابع نزدیک به این شرکت است.

همچنین گفته می‌شود اپل برای کمک به افرادی که ساعتشان را گم می‌کنند و همین طور مقابله با سرقت این ساعت قابلیتی موسوم به Find my Watch را به ساعت یاد شده خواهد افزود.

از این طریق می‌توان ساعت اپل را در صورت گم شدن یا جاماندن ردگیری کرد.

از قابلیت یاد شده می‌توان برای یافتن آیفون هم استفاده کرد.

اپل احتمالا برای ارتقای امکانات ساعت خود برای کمک به حفظ سلامت و تناسب اندام کاربران هم اقدام خواهد کرد و از جمله داده‌های مربوط به مصرف اکسیژن و ضربان قلب را با جزئیات بیشتری در دسترس قرار می‌دهد.

برخی کارشناسان معتقدند افزودن این امکانات به ساعت اپل مستلزم برخی تغییرات سخت‌افزاری نیز خواهد بود.

در عین حال منابع مطلع از به روزشدن نرم‌افزار اپل تی‌وی که از چند سال قبل تا به حال بدون تغییر باقی مانده بود، خبر می‌دهند.

همچنین احتمال ادغام امکانات اپل تی با ساعت اپل وجود دارد تا بتوان دسترسی به برنامه‌های تلویزیونی را با مچ دست امکان‌پذیر کرد.

گنجاندن امکانات برنامه سیری در ست‌تاپ‌باکس اپل تی‌وی و امکان اجرای برخی بازی‌ها و برنامه‌های همراه بر روی آن نیز از جمله قابلیت‌های آتی‌ اپل تی‌وی است.


کد مطلب: 36123

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/36123/روزرسانی-زودهنگام-ساعت-اپل

ايتنا
  https://www.itna.ir