d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مایکروسافت با تبلیغات آنلاین فریب دهنده مبارزه می کند
۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰

مایکروسافت با تبلیغات آنلاین فریب دهنده مبارزه می کند

ایتنا - این تبلیغات سعی می‌کنند تا کاربر را متقاعد کند کاری مانند مشاهده یک وب سایت آلوده یا دانلود برنامه‌ نامطلوب راانجام دهد.
مایکروسافت با تبلیغات آنلاین فریب دهنده مبارزه می کند

مایکروسافت افزونه جدیدی را در مرورگر خود ارائه کرده است تا از این روش با تبلیغات آنلاینی که دارای ماهیت فریب دهنده‌اند مبارزه کنند.


به گزارش ایتنا از از مرکز ماهر، شرکت مایکروسافت روز سه شنبه در وبلاگ خود اعلام کرد که در حال حاضر با افزایش تبلیغات آنلاینی مواجه هستیم که ماهیت فریب دهنده دارند.

این شرکت قانون جدیدی را به منظور مبارزه با تبلیغات فریب دهنده کاربران را فریب می دهند و به سمت سایت‌های مخرب یا دانلود برنامه‌های کاربردی مضر هدایت می‌کنند ایجاد کرده است.

این قانون جدید در ویژگی با نام SmartScreen Filter در اینترنت اکسپلورر( IE) قرار داده شده است و به کاربران هنگام مواجه شدن با چنین تبلیغاتی هشدار می‌دهد.

محققان دریافتند که این نوع تبلیغات غالبا سعی می‌کنند تا کاربر را متقاعد کند تا کاری را مانند مشاهده یک وب سایت آلوده یا دانلود برنامه‌ای که تاثیر نامطلوب بر روی سیستم می‌گذارد انجام دهد.

شرکت مایکروسافت ابزارهای ارزیابی خود را برای جلوگیری از تاثیر نامطلوب تبلیغات، بدافزارها و برنامه های ناخواسته به‌روزرسانی کرده است.

شرکت گوگل نیز تغییراتی را به منظور جلوگیری از تبلیغات فریبنده و برنامه‌های ناخواسته در محصولات و سرویس‌های خود ایجاد کرده است.
این خط مشی جدید باعث می‌شود تا مرورگر کروم در هنگام مواجه شدن با چنین برنامه‌هایی به کاربر هشدار دهد.
 
کد مطلب: 35927
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام