۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰

بازدید مجازی از نمایشگاه کتاب روی موبایل

ایتنا- در اپلیکیشن نمایشگاه کتاب تهران تا حدود زیادی دسترسی مجازی به اطلاعات نمایشگاه میسر شده است.
بازدید مجازی از نمایشگاه کتاب روی موبایل


بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز آغاز به کار کرده است؛ با اپلیکیشن موبایل این نمایشگاه آگاهی از غرفه‌ها، ناشرین، کتاب‌ها و نقشه نمایشگاه برای بازدیدکنندگان آسان‌تر می‌شود.


به گزارش ایتنا از فارس، تعداد ناشران و عناوین کتاب‌ها در نمایشگاه بین‌المللی کتاب بسیار زیاد است و اپلیکیشنی که بتواند جست‌وجوی بازدیدکنندگان را تسهیل کند، بسیار سودمند خواهد بود.

در اپلیکیشن نمایشگاه کتاب تهران تا حدود زیادی دسترسی مجازی به اطلاعات نمایشگاه میسر شده است؛ در این برنامه کاربردی ناشران در رده گروه‌های دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان، آموزشی و بین‌المللی تقسیم‌بندی شده‌اند.

مشاهده لیست ناشران، آدرس غرفه‌ها و لیست کتاب‌های منتشر شده توسط ناشران در این برنامه امکان‌پذیر است.

همچنین نقشه سه بعدی نمایشگاه نیز در این برنامه ارائه شده که موقعیت غرفه‌ها، درب‌های ورودی، پارکینگ، سرویس‌های بهداشتی، دفتر پست، نمازخانه، استراحتگاه، کمیته روابط عمومی و ایستگاه‌های مترو را به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های این برنامه که جست‌وجو را برای بازدیدکنندگان آسان‌تر می‌کند، امکان جستجو براساس نام کتاب، نام ناشر، سال انتشار، نام نویسنده، آدرس غرفه و قیمت کتاب است.

این اپلیکیشن از سایت رسمی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یا آدرس http://iranapps.ir/app/ir.tenthwindow.BookExpo قابل دریافت است.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز به مدت ۱۰ روز در مصلای تهران برگزار می‌شود.
کد مطلب: 35904
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است