۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۴

تخلف در فروش سیم کارتهای حقوقی در بازار

ایتنا- فروش سیم‌کارت‌های حقوقی مصداق بارز تخلف اقتصادی‌است.
تخلف در فروش سیم کارتهای حقوقی در بازار


معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از شناسایی برخی تخلفات در فروش سیم‌کارت‌های شخصیت‌های حقوقی در بازار آزاد خبر داد و گفت: این تخلف مصداق تخلف اقتصادی محسوب شده و با آن برخورد می‌شود.


به گزارش ایتنا از مهر، غلامرضا داداش زاده با اشاره به بررسی‌های صورت گرفته از سوی معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بر ساماندهی سیم‌کارت‌های موبایل در کشور اظهار داشت: مواردی در بازار آزاد مشاهده شده است که برخی اشخاص نسبت به فروش سیم‌کارت‌های انبوه سازمانی در بازار آزاد اقدام کرده‌اند.

وی با تاکید براینکه طرح ساماندهی بازار سیم‌کارت‌های حقوقی نیز آغاز شده است ادامه داد: این طرح بر سیم‌کارت‌هایی نظارت دارد که توسط شرکت‌ها و مطابق قانون به صورت انبوه خریداری شده تا در مجموعه‌های سازمانی مورد استفاده قرار گیرد و مالکیت آن با شخصیت حقوقی است.

معاون نظارت رگولاتوری اضافه کرد: متاسفانه مواردی مشاهده شده که این سیم‌کارت‌ها که اغلب به صورت انبوه و شماره‌های پشت سرهم تعریف شده است در بازار آزاد توسط افراد حقیقی به فروش می‌رسد.

وی این موضوع را مصداق بارز تخلف اقتصادی برشمرد و گفت: به شدت به این افراد اخطار می‌دهیم و در صورت مشاهده این موارد با شرکت‌های مدنظر برخورد قانونی و حقوقی صورت می‌گیرد.

داداش زاده تصریح کرد: این سیم‌کارت‌ها به نام شرکت‌ها و سازمان‌ها به ثبت رسیده و به هیچ عنوان حق فروش در بازار آزاد برای آن وجود ندارد.

وی گفت: به زودی آمار تخلف در این زمینه را نیز اعلام خواهیم کرد.
کد مطلب: 35865
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام