۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۶

اسمارت سوئیچ؛اپلیکیشنی برای انتقال سریع تر اطلاعات بین اندروید و IOS

ایتنا- نسخه به روز شده اسمارت‌سوئیچ روانه بازار شد.
اسمارت سوئیچ؛اپلیکیشنی برای انتقال سریع تر اطلاعات بین اندروید و IOS


شرکت سامسونگ همزمان با رونمایی از تلفن‌های هوشمند جدید خود GALAXY S6 و GALAXY S6 Edge، نسخه به روز شده اپلیکیشن اسمارت‌سوئیچ (Smart Switch) که ویژه انتقال داده بین سیستم‌اندروید و IOS است را روانه بازار کرده است.


به گزارش ایتنا از ایرنا،اسمارت‌سوئیچ، اپلیکیشنی است که برای انتقال اطلاعات موجود در تلفن‌های هوشمند سامسونگ و سایر اسمارت‌فون‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان اطلاعات موجود روی سیستم‌عامل‌های IOS را به راحتی به اندروید انتقال داد یا به مبادله اطلاعات از جمله عکس، ویدئو، یادداشت (Note)، دفتر تلفن و دیگر امکانات بین گوشی‌های اندرویدی پرداخت.

سامسونگ برای ساده‌تر کردن هر چه بیشتر عمل انتقال داده‌ها بین دو گوشی، یک کابل مخصوص (On-The-Go) طراحی کرده که به وسیله آن دو گوشی تحت IOS و اندروید را مستقیماً به هم متصل می‌کند.

با استفاده از این کابل و نصب اپلیکیشن اسمارت‌سوئیچ روی گوشی اندرویدی، به سادگی می‌توان اطلاعات روی IOS را به اندروید منتقل کرد.

همچنین با استفاده از این کابل، سرعت انتقال اطلاعات نسبت به روش انتقال از طریق آی کلود (iCloud) پنج برابر افزایش می یابد.

برای انتقال اطلاعات بین IOS و سامسونگ، نصب این اپلیکیشن تنها روی اندروید کفایت می‌کند، اما برای تبادل بین دو گوشی اندرویدی، نصب اپلیکیشن روی هر دو گوشی الزامی است.

گفتنی است این اپلیکیشن روی نسخه IOS 5 و بالاتر و همچنین اندروید 4 و مدل های بالاتر قابل نصب است.
کد مطلب: 35838
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام