۰
plusresetminus
سه شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۴

نسخه جدید اینستاگرام با سه فیلتر جدید از راه رسید

فیلترهای بعدی به‌زودی از راه می‌رسند!
ایتنا- اینستا گرام به منظور حفظ کاربرانش قصد دارد سرعت خود را در ارائه افزونه‌های جدید بالا ببرد.
نسخه جدید اینستاگرام با سه فیلتر جدید از راه رسید


در آخرین نسخه اینستاگرام سه فیلتر جدید برای تصاویر و همچنین امکان هشتگ کردن Emojiها اضافه شده است؛ گفته می‌شود همچنین فیلترهای جدیدی نیز در راهند!


اینستاگرام سه فیلتر جدید Lark، Reyes و Juno را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است.

این فیلترها که برای روشن‌سازی تصاویر طراحی شده‌اند، خوراک عکس‌های بهاری می‌باشند.

در کنار این فیلترهای جدید، اینستاگرام امکان استفاده از شکلک‌ها (اسمایلی‌ها) را به صورت هشتگ ارائه داده است تا شما بتوانید عکس‌های خود را با آیکون‌های گرافیکی کوچک تگ کنید.

به عنوان مثال چنانچه عکس خود را با شکلک‌های poop man یا “گربه چشم قلبی” تگ کرده باشید، با کلیک بر روی این شکلک‌ها، پست‌های مشابهی پیدا خواهید کرد.

از آذرماه سال گذشته، اینستاگرام فیلترهای جدیدی برای عکس‌ها ارائه کرده است که در میان آن‌ها Crema و Ludwig با بیشترین استقبال از سمت کاربران مواجه شده‌اند.

یک خبر خوب هم برای آن دسته از دوستانی که از فیلترهای فعلی و موجود خسته شده‌اند.

اینستاگرام در نظر دارد که سرعت خود را در ارائه افزونه‌های جدید بالا ببرد تا بدین وسیله جایگاه خود را در میان کاربران حفظ کند و همواره یک قدم از رقبای احتمالی جلوتر باشد.

با وجود اپلیکیشن‌های اینستاگرام نظیر Layout و Hyperlapse و رشد مداوم ابزارها و فیلترهایش، این شرکت متعلق به فیس‌بوک به خوبی قلمرو خود را تحت کنترل دارد و مجالی به رقبای احتمالی نمی‌دهد.

از آنجا که شکلک‌ها همیشه برنده‌اند، هشتگ‌های شکلکی یک گام موفق محسوب می‌شود.

این شرکت در اظهار نظری عنوان کرده است: «تقریباً نیمی از عناوین و توضیحات عکس‌ها با درج شکلک بیان می‌شود. قطعا این عادت‌ جدید در شبکه‌های اجتماعی روند رو به رشدی طی خواهد کرد.»

منبع : فارنت
کد مطلب: 35772
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام