d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - خدمات ابری BOX امنیت را عامل موفقیت خود اعلام کرد
۰
plusresetminus
يکشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۶

خدمات ابری BOX امنیت را عامل موفقیت خود اعلام کرد

ایتنا - بیش از 34 میلیون کاربر جهانی خدمات پردازش ابری Box را مورد استفاده قرار می‌دهند و 45 هزار شرکت و سازمان هم در پلتفورم آن عضویت دارند.
خدمات ابری BOX امنیت را عامل موفقیت خود اعلام کرد


«آرون لیوای» مدیرعامل شرکت ارائه‌دهنده خدمات پردازش ابری Box ضمن سخنرانی در کنفرانس سازمانی Re/code اعلام کرد که به مدت بیش از ۱۰ سال به فایل‌های رایانه‌ای فکر می‌کرده است و این مسئله ساده برای او یک دغدغه فکری بزرگ بوده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از سایت‌ورلد،‌ شرکت Box پس از یک دهه فعالیت گسترده در بازار جهانی اوایل سال جاری عمومی شد.

گفته می‌شود که در حال حاضر بیش از ۳۴ میلیون کاربر جهانی خدمات پردازش ابری Box را مورد استفاده قرار می‌دهند و ۴۵ هزار شرکت و سازمان هم در پلتفورم آن عضویت دارند.

لیوای طی سخنرانی ۳۰ دقیقه‌ای خود در کنفرانس Re/code اعلام کرد که زیرساخت‌های امنیتی و معماری ویژه برای توسعه خدمات پردازش ابری مهم‌ترین اولویت Box بوده است و از آنجایی که کسب و کارها تمایل دارند فضای ذخیره اطلاعات ایمن مبتنی بر سیستم پردازش ابری را در اختیار بگیرند و محافظ کامل از داده‌های آنها انجام شود، Box به این نیاز پاسخ داده است.

 

مدیرعامل شرکت Box می‌گوید که مهم‌ترین عامل برای موفقیت آنها تقویت سیستم امنیتی بوده است و این شرکت به سازمان‌های سراسر جهان امکان داده است امنیت را در دستان خود بگیرند و هر طور که می‌خواهند داده‌های خود را مدیریت کنند.

او گفت: «سازمان‌های بزرگ که قوانین گسترده و پیچیده‌ای برای برقراری امنیت خود دارند، باید به طور کامل کنترل فضای پردازش ابری را در اختیار بگیرند و پلتفورم Box این امکان را برای همه آنها فراهم کرد.»

لیوای اظهار داشت که مایکروسافت این روزها تمرکز فراوان بر ارائه خدمات ابری به سازمان‌ها دارد و به همین خاطر بزرگترین رقیب Box محسوب می‌شود.
 
کد مطلب: 35723
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام