۰
plusresetminus
پنجشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۹

همکاری مایکروسافت و فوجیتسو در زمینه اینترنت اشیاء

ایتنا- شرکت‌های مایکروسافت و فوجیتسو با همکاری یکدیگر به توسعه دادن پروژه اینترنت اشیاء خواهند پرداخت تا بتوانند به واسطه استفاده از دانش یکدیگر، ساختارهای جدیدی در این رده را مهیا سازند.
همکاری مایکروسافت و فوجیتسو در زمینه اینترنت اشیاء


شرکت‌های مایکروسافت و فوجیتسو با همکاری یکدیگر به توسعه دادن پروژه اینترنت اشیاء خواهند پرداخت تا بتوانند به واسطه استفاده از دانش یکدیگر، ساختارهای جدیدی در این رده را مهیا سازند.


به گزارش ایتنا از رایورز از techradar، شرکت‌های مایکروسافت و فوجیتسو که پیش از این تحقیقات فراوانی را درباره بازار آینده‌دار اینترنت اشیاء انجام داده بودند، با عقد قرارداد همکاری، از این پس در بخشی از پروژه‌های مربوط به اینترنت اشیاء با یکدیگر تعامل خواهند داشت.

در این قرارداد قرار است تا پروژه ویژه فوجیتسو در این رده با کمک سیستم‌ عامل مایکروسافت تنظیم شده و به مرحله اجرایی شدن نزدیک‌تر شود.
شایان ذکر است که این پروژه ویژه شامل کنترل وضعیت رشد گیاهان و تنظیم مواد معدنی موجود در آنها است که موجب می‌شود تا بتوان بهترین بازدهی از کاشت گیاهان را به واسطه اینترنت اشیاء به دست آورد.


در سوی دیگر این ماجرا نیز مایکروسافت قرار دارد که مدت‌های طولانی برای بهینه‌سازی سیستم عامل خود برای استفاده بهتر در پروژه اینترنت اشیاء تلاش کرده است و به این ترتیب نسخه ویژه‌ای از ویندوز ۱۰ برای استفاده در پروژه رشد گیاهان توسط فوجیتسو به کار گرفته خواهد شد.

البته این امر تنها بخشی از این قرارداد است و بخش‌های دیگر این مشارکت هنوز ناشناخته باقی مانده است.
اما همین میزان اندک از اطلاعات نیز نوید از یک پیشرفت بسیار مطلوب در رده ناشناخته اینترنت اشیاء می‌دهد.
 
کد مطلب: 35658
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است