۰
plusresetminus
سه شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵

پیام دبیر کل ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی

ایتنا- هولین ژائو: «سال ۲۰۱۵، مبیّن۱۵۰امین سالگرد تاسیس اتحادیه بین‌المللی مخابرات (ITU) است که در سال ۱۸۶۵ تاسیس شده است.
پیام دبیر کل ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی


هولین ژائو، دبیرکل اتحادیه بین‌المللی ارتباطات راه دور (ITU)، به مناسبت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و یکصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس ITU پبامی صادر کرد که در آن «ارتباطات و فناوری اطلاعات: به سمت نوآوری»، به عنوان شعار سال ۲۰۱۵ مطرح شده است.


به گزارش ایتنا از فارس، هولین ژائو در این پیام عنوان کرده است : «سال ۲۰۱۵، مبیّن۱۵۰امین سالگرد تاسیس اتحادیه بین‌المللی مخابرات (ITU) است که در سال ۱۸۶۵ تاسیس شده است.

ITU مجدداً شهرت خود را در سراسر جهان به عنوان یکی از سازمان‌های مرتبط و با انعطاف‌پذیری بالا به اثبات رسانده است و به فعالیت خود به عنوان نهاد تخصصی سازمان ملل متحد، و قدیمی‌ترین عضو آن، که با بالاترین سطح توسعه در زمینه مخابرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد، ادامه می‌دهد.

سابقه درخشان ITU نشان دهنده نقش کلیدی این اتحادیه در مرتبط کردن جهان با پیشرفته‌ترین و خلاقانه­‌ترین وسایل ارتباطی، از زمان تلگراف تا اینترنت و پهن باند تلفن همراه می‌باشد، که ما را قادر به ایجاد تماس در هر زمان و هر مکان با دوستان، خانواده، همکاران و حتی اشیاء می‌کند.

همانطور که یکصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس ITU را جشن می‌گیریم، با نگاه به گذشته نسبت به موفقیت‌هایمان احساس غرور و افتخار می‌کنیم؛ و مشتاقانه منتظر آینده برای پاسخ به تغییرات سریع در محیط فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی می‌باشیم.

نوآوری‌­های فراهم شده از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات و اجرای این فناوری­‌ها در تمامی جنبه‌های زندگی ما نفوذ کرده است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز برای شکل دادن به برنامه‌های توسعه و دستیابی به اهداف بعد از سال ۲۰۱۵ برای توسعه پایدار، نقش کاتالیزور را ایفا می‌کند.

در طول سال ۲۰۱۵، به مناسبت یکصد و پنجاهمین سالگرد تاسیس این اتحادیه، چندین رویداد جهت برجسته کردن فناوری­‌های اطلاعات و ارتباطات به عنوان محرکان نوآوری در ITU و سراسر جهان خواهیم داشت.

من شما را به شرکت در این رویدادها دعوت می‌کنم و از شما می‌خواهم از همکاری و پشتیبانی خود در راستای تحقق بخشیدن به تعهد ما برای برقراری ارتباط جهانی دریغ نورزید.

برای شما در سال ۲۰۱۵ و ۱۵۰ امین سالگرد تاسیس این اتحادیه آرزوی سالی پربار و مسرت بخش دارم.»
کد مطلب: 35622
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر