۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۸

نام مدیرعامل اپل در لیست ۱۰۰ فرد اثرگذار سال ۲۰۱۵

ایتنا - نخستین باری که کوک موفق شد نام خود را وارد نشریه Time کند سال 2012 یعنی یک سال و نیم پس از انتصاب به عنوان مدیرعامل اپل بود.
نام مدیرعامل اپل در لیست ۱۰۰ فرد اثرگذار سال ۲۰۱۵


«تیم کوک» مدیرعامل اپل بار دیگر در نشریه Time خود را معرفی کرد و این بار نام او به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد اثر گذار جهان برای سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از دِ.امریکن‌رجیستر، کوک پنج سال قبل پس از فوت «استیو جابز» به عنوان مدیرعامل اپل برگزیده شد و هم‌اکنون در این موقعیت شغلی با موفقیت فعالیت می‌کند.

لیست سالانه نشریه Time صد فرد اثرگذار جهان از جمله افراد مشهور، مدیران کسب و کار، دانشمندان، نویسندگان، متخصصان پزشکی،‌ رهبران و ... را شامل می‌شود.

نخستین باری که کوک موفق شد نام خود را وارد نشریه Time کند سال ۲۰۱۲ یعنی یک سال و نیم پس از انتصاب به عنوان مدیر عامل اپل بود. در سال ۲۰۱۴ «تیم کوک» به عنوان «برترین شخص سال» در نشریه Time معرفی شد.

از مهم‌ترین اشخاصی که نام آنها در «لیست ۱۰۰ فرد اثرگذار جهان در سال ۲۰۱۵» آورده شده است می‌توان به «سوزان وجسیکی» مدیرعامل YouTube، «ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت، «رِید هافمن» بنیانگذار LinkedIn و «لِی جون» بنیانگذار و مدیرعامل Xiaomi اشاره کرد.

 
کد مطلب: 35595
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام