۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵

ابزار جدید آمازون برای بالا بردن کارایی کلان داده‌ها

ایتنا - آمازون سابقه طولانی در زمینه یادگیری ماشینی دارد و این بار خدمات کلان داده‌ای خود را بر این اساس توسعه می‌دهد.
ابزار جدید آمازون برای بالا بردن کارایی کلان داده‌ها


از آنجایی که بیشتر سازمان‌ها و کسب‌ و کارها از جمله مراکز درمانی و خدمات‌رسانی آنلاین بر کلان داده‌ها تاکید دارند تا از این طریق بتوانند حجم گسترده اطلاعات را به نفع خود تحلیل کنند، مرکز Amazon Web Services اعلام کرد فناوری جدیدی با نام Amazon Machine Learning را با هدف آسان‌سازی فرآیند مذکور در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از چایناتاپیکس، Machine Learning سرویس ویژه مبتنی بر خدمات پردازش ابری محسوب می‌شود تا به کسب و کارها و توسعه‌دهندگان خدمات کمک کند بهترین استفاده را از حجم گسترده اطلاعات ببرند.

شرکت مایکروسافت فوریه گذشته قابلیت یادگیری ماشینی را برای خدمات پردازش ابری Azure ارائه کرد و این بار آمازون با انجام اقدام مشابه قصد دارد مشکل سازمان‌ها برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از کلان داده‌ها را از میان بردارد.

«جِف بیلگِر» یکی از مدیران ارشد مرکز توسعه Machine Learning گفت: «آمازون سابقه طولانی در زمینه یادگیری ماشینی دارد و این بار خدمات کلان داده‌ای خود را بر این اساس توسعه می‌دهد.»

 

سازما‌ن‌ها و مراکز توسعه‌دهنده خدمات با بهره‌مندی از Machine Learning می‌توانند ضمن تحلیل کلان داده‌ها، فرآیند داخلی و سرویس‌های مورد نیاز خود را ارتقاء دهند.

بیلگر در این خصوص توضیح داد: «این محصول بهترین توصیه‌ها را مبتنی بر سایت Amazon.om به مشتریان ارایه می‌دهد. با این قابلیت سیستم Amazon Echo می‌تواند به صدای شما پاسخ دهد و شما می‌توانید مبتنی بر آن حجم گسترده اطلاعات را به بسته‌های کاربردی تبدیل کنید.»
 
کد مطلب: 35475
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای