۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵

طرح های تخفیفی همراه اول ادامه دارد

ایتنا - امکان استفاده از طرح های تخفیفی همراه اول همچنان فراهم است و مشترکین می توانند با خرید بسته های مورد نظر، از مزایا و تخفیفات آنها استفاده کنند.


طرح های روزهای گرم حرفی، بسته های قیمتی و بسته مکالمه خانواده همراه اول همچنان ادامه دارد.


به گزارش ایتنا از اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، امکان استفاده از طرح های تخفیفی همراه اول همچنان فراهم است و مشترکین می توانند با خرید بسته های مورد نظر، از مزایا و تخفیفات آنها استفاده کنند.

در طرح «روزهای گرم حرفی»، کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می توانند با پرداخت تنها هزار تومان، در طول روز از ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ بهره مند شوند؛ این طرح بعد از زمان فعال سازی آغاز شده و تا پایان ساعت ۲۳ همان روز معتبر است. همچنین در این طرح، زمان ۶۰ دقیقه مکالمه می تواند در چندین تماس صرف شود و نیازی نیست که حتماً یک تماس ۶۰ دقیقه ای صورت گیرد.

در دیگر طرح تخفیفی، امکان مکالمه رایگان، به صورت نامحدود و همچنین دوطرفه بین دو مشترک، در قالب «بسته مکالمه خانواده» فراهم شده است.
بر اساس این طرح، مشترکین دائمی همراه اول با خرید یک بسته ماهانه ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه ای درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) می توانند دقایقی از آن را به یک یا دو مشترک دائمی دیگر هدیه کنند؛ پس از آن کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک دیگر و بالعکس، تا ۳۰ روز رایگان خواهد بود و از حجم بسته کسر نمی‌شود.

طرح دیگر، «بسته های قیمتی» شامل تخفیف در مکالمه، پیامک و اینترنت است. بسته های ترکیبی «کم بسته»، «خوش بسته» و «پر بسته» در این طرح قرار دارند که هر کدام از این بسته ها در برگیرنده میزان مشخصی مکالمه، پیامک و اینترنت است و در ازای قیمت مشخص برای مشترک فعال می شود.

همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از بسته‌های تخفیفی، به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.
 
کد مطلب: 35410
نام شما
آدرس ايميل شما


آرمین
feedback
Romania
به به چه کار مثبتی
ای کاش تعرفه مکالمات رو هم پایین تر بیارن
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام