۰
plusresetminus
شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸

سایت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل روی پلتفورم ابری مایکروسافت

ایتنا - این بزرگترین قرارداد و همکاری مایکروسافت و کشور برزیل در زمینه خدمات پردازش ابری محسوب می‌شود.
سایت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل روی پلتفورم ابری مایکروسافت


کمیته برگزاری «المپیک ۲۰۱۶ ریو» از انعقاد قرارداد جدیدی با مایکروسافت خبر داد تا سه سایت اینترنتی اصلی مربوط به این دوره از مسابقات را سال آینده برگزار می‌شود، راه‌اندازی و پشتیبانی کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، بر این اساس قرار شده است میزبانی و خدمات ارائه شده روی سایت‌های اینترنتی مربوطه مبتنی بر پلتفورم پردازش ابری Azure ارائه شود.

این بزرگ‌ترین قرارداد و همکاری مایکروسافت و کشور برزیل در زمینه خدمات پردازش ابری محسوب می‌شود و به همین خاطر پیش‌بینی شده است مایکروسافت با این کار بتواند پایگاه جدیدی برای گسترش فعالیت‌های ابری خود راه‌اندازی کند.

مایکروسافت در نظر دارد از بین تمام مراکز داده خود در برزیل، آمریکا، اروپا و آسیا شش عدد از آنها را برای پشتیبانی از سایت‌های مذکور مورد استفاده قرار دهد.

 

روزنامه برزیلی Valor Econômico همچنین در این خصوص توضیح داد که شرکت مذکور اقدامات خود را مبتنی بر تجارب کاربری پیش می‌برد تا از کاربرد اطلاعات منتشر شده اطمینان حاصل کند و حتی بتواند به هنگام بروز اختلال در خدمات پهن‌باند و سرویس‌های مربوطه، در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف کند.

نخستین سایت اینترنتی از سه مجموعه‌ای که مایکروسافت راه‌اندازی وظیفه پوشش‌دهی اتفاقات مربوط به مشعل المپیک را بر عهده دارد و از آپریل ۲۰۱۶ یعنی ۱۰۰ روز پیش از آغاز بازی‌ها در دسترس خواهد بود.

سایت اینترنتی اصلی که اطلاعات مربوط به مسابقات برگزار شده را پوشش می‌دهد از آگوست همزمان با برگزاری مسابقات المپیک فعالیت خود را شروع می‌کند و سایت سوم نیز برای پوشش‌دهی پاراالمپیک راه‌اندازی شده است.

پیش‌بینی شده است در این دوره از مسابقات که ۱۷ روز به طول می‌انجامد، ۱۲ میلیارد بار صفحات مختلف این سایت‌ها دیده شود و ۶۰ درصد مراجعات به سه سایت اینترنتی مذکور از طریق دستگاه‌های موبایلی انجام شود.
 
کد مطلب: 35285
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام