۰
plusresetminus
يکشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۱

درآمد اوراکل از خدمات ابری، بیش از پیش‌بینی‌های قبلی

ایتنا - تعداد مشترکان خدمات PaaS و SaaS اوراکل در فصل پایانی سال مالی 2014 حدود 25 درصد افزایش یافت.
درآمد اوراکل از خدمات ابری، بیش از پیش‌بینی‌های قبلی


شرکت اوراکل اعلام کرد خدمات پردازش ابری آن طی یک سال گذشته در استرالیا و نیوزیلند بیش از پیش‌بینی‌های قبلی موفق و درآمدزا بوده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، «تیم اِبِک» مدیر منطقه‌ای شعبه اوراکل در نیوزیلند و استرالیا که با نام Oracle ANZ شناخته می‌شود توضیح داد که او از دسامبر ۲۰۱۳ در این پست فعالیت می‌کند و تا پایان سال ۲۰۱۴ شاهد افزایش قابل ملاحظه درآمدهای مرکز ارائه خدمات پردازش ابری اوراکل بوده است.

اِبِک گفت: «ما در اواسط سال گذشته موفق شدیم بیش از پیش‌بینی‌های قبلی کسب درآمد کنیم و تمرکز اصلی فعالیت تجاری ما نیز بر خدمات ابری، نرم‌افزارهای به‌عنوان خدمات(SaaS) و ابزارهای جامع سازمانی بود. با وجود روی کار آمدن نسل جدید، اوراکل هنوز سیستم‌های قبلی خود را به صورت کامل کنار نگذاشته است و از آنها نیز پشتیبانی می‌کند.»

در دسامبر ۲۰۱۴ شرکت اوراکل گزارش مربوط به دومین فصل از سال ماری جدید را منتشر کرد و در آن گفته شد که درآمد بخش‌های نرم‌افزارهای به‌عنوان خدمات، پلتفورم‌های به عنوان خدمات(PaaS) و زیرساخت‌های به‌عنوان خدمات(IaaS) با رشد ۴۵ درصدی به ۵۱۶ میلیون دلار رسیده است.


 
در ژوئن گذشته همچنین گزارش مربوط به سال مالی ۲۰۱۴ منتشر شد و اوراکل اعلام کرد تعداد مشترکان خدمات PaaS و SaaS در فصل پایانی این سال مالی ۲۵ درصد افزایش یافته است تا شرکت مذکور از این دو بخش ۳۲۲ میلیون دلار درآمد کسب کند.

«لری الیسون» مدیرعامل اسبق اوراکل در آخرین گفت‌وگوی خود توضیح داد: «اوراکل هم‌اکنون دومین شرکت بزرگ جهان برای تولید نرم‌افزارهای SaaS محسوب می‌شود.»
 
کد مطلب: 35264
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر