۰
plusresetminus
شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۷

مدیر مهندسی فیس‌بوک مسئول IT کاخ سفید شد

ایتنا - ریکوردون در فیس‌بوک مدیریت گروه‌های مهندسی نرم‌افزار را برعهده داشت و مسؤولیت ابزارهای بهره‌وری داخلی برعهده او بود.
مدیر مهندسی فیس‌بوک مسئول IT کاخ سفید شد


مرکز خدمات دیجیتال کاخ سفید تغییرات اساسی را طی هفته جاری ترتیب داد تا بر این اساس با سیستم مدیریتی جدید بتواند اقدامات گسترده‌تری انجام دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا «دیوید ریکوردون» مدیر گروه مهندسی فیس‌بوک را به عنوان مدیر جدید IT در کاخ سفید منصوب کرد.

ریکوردون در فیس‌بوک مدیریت گروه‌های مهندسی نرم‌افزار را برعهده داشت و مسئولیت ابزارهای بهره‌وری داخلی برعهده او بود.

او همچنین توسعه سیستم‌های متن‌باز، مهندسی، آموزش، نرم‌افزار داخلی مربوط به منابع انسانی، امنیت و کنفرانس‌های ویدیویی را نیز انجام می‌داد.

ریکوردون به عنوان نخستین اقدام برای همکاری با دولت آمریکا، اعلام کرد به زودی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در کاخ سفید را به طور گسترده به‌روز می‌کند.

 

«آنیتا برکنریج» معاون رئیس ستاد عملیات کاخ سفید در وبلاگ رسمی این مرکز توضیح داد که به‌روزرسانی سیستم‌های IT بر اساس طرح «خدمات IT هوشمندتر» دفتر اوباما به انجام خواهد رسید.

او در این خصوص نوشت: «این به‌روزرسانی سیستم‌های همگرای تداخلی، به‌روزرسانی نرم‌افزارهای اشتراکی و استفاده از فناوری‌های جدید تولید شده در بهترین شرکت‌های خصوصی را شامل می‌شود. این پروژه به صورت همزمان در کاخ سفید و دیگر مراکز وابسته به دولت فدرال صورت می‌گیرد.»

کاخ سفید در تلاش است تحولی که این روزها در دره سیلیکون صورت می‌گیرد را برای خود عملیاتی کند و بزرگ‌ترین انقلاب فناوری در تاریخ فعالیت‌های خود را به انجام برساند.
 
کد مطلب: 35245
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام