۲
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۳

خدمات بی‌سیم گوگل اینترنت را متحول می‌کند

ایتنا-با اینکه خدمات بی‌سیم گوگل در مقایسه با غول‌های مخابراتی در مقیاس کوچکی ارائه می‌شود،اما کاربران میتوانند به راحتی تماس برقرار کنند.
خدمات بی‌سیم گوگل اینترنت را متحول می‌کند


گوگل با ارائه خدمات مخابراتی و بی‌سیم جدید و رقابت با اپراتورهای تلفن همراه به دنبال متحول کردن اینترنت است.


به گزارش ایتنا از فارس، خدمات بی‌سیم گوگل در مقیاس کوچکتری در مقایسه با غول‌های مخابراتی مانند Verizons و AT&T ارائه می‌شود، اما به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی تماس برقرار کنند، پیام ارسال کنند و از طریق اینترنت خرید کنند.

اما این تنها خدمات ارائه شده از سوی گوگل به عنوان یک اپراتور مخابراتی نیست.

این شرکت قصد دارد طرح‌های ارتباطی متنوعی را طراحی کرده و به طور مستقیم به خریداران گوشی‌های هوشمند مختلف ارائه کند.

با این کار گوگل با شرکت‌های مخابراتی دیگر رقابت نمی‌کند، بلکه برای تک‌تک کاربران بر حسب نیازهای ارتباطی‌شان یک بسته خاص طراحی و ارائه می‌کند.

ایجاد سازگاری و همگرایی میان شبکه‌های تلفن همراه و شبکه‌های وای.فای بخش دوم برنامه گوگل است که تغییر اپراتور و بهره‌مندی از سرویس‌های ترکیبی آنها را هم ممکن می‌کند.

گوگل همچنین درصدد است این خدمات را با سرویس گوگل فیبر خود که اینترنت فوق سریع را برای شهروندان برخی ایالات آمریکا به ارمغان می‌آورد پیوند بزند.

هر چند هنوز جزئیات دقیقی در این زمینه ارائه نشده است. این شرکت مدعی است نتیجه این اقدامات ارزان‌تر شدن و همه‌گیر شدن خدمات ارتباطی همراه و داده است.
کد مطلب: 35015
نام شما
آدرس ايميل شما


یوسف
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینترنت کجا را؟!!!!!.... اینها با وجود آنکه به فناوری نسل پنجم و گوگل فیبر رسیده اند اما هنوز به دنبال پیشرفت بیشتر هستند اما ما با وجود آنکه از کشورهای خاورمیانه عقبیم همین حد را کافی میدانیم و سرعت بیشتر را حرام!!!!... البته قیمت بیشتر و کم فروشی را حلال!!!!! :-)
feedback
United States
دنیا روز به روز به کدوم سمت میره ولی ما کجا میریم .........
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام