۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۹

محدودیت دسترسی به اینستاگرام ناشی از مشکل IP کاربر است

ایتنا-اختلالی در دسترسی به اینستاگرام ایجاد نشده و مشکلات احتمالی مشترکان به دلیل مشکل IP کاربر است.
محدودیت دسترسی به اینستاگرام ناشی از مشکل IP کاربر است


اخیرا مشترکان برخی سرویس‌دهنده‌های اینترنتی در دسترسی به اینستاگرام با محدودیت مواجه شده‌اند، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت می‌گوید: اختلالی در دسترسی به این برنامه ایجاد نشده و مشکلات احتمالی مشترکان به دلیل مشکل IP کاربر است.


به گزارش ایتنا از فارس، چند روزی است که مشترکان برخی سرویس‌دهنده‌های اینترنتی و کاربران برنامه کاربردی ایسنتاگرام اختلال‌هایی را در دسترسی به این برنامه مشاهده می‌کنند.

ایسنتاگرام نخستین برنامه‌ای است که برای جلوگیری از مسدودسازی کامل، فیلترینگ هوشمند روی آن به اجرا درآمده است.

اما از چند روز پیش مشتریان سرویس‌‌دهنده‌های مختلف اینترنت دسترسی‌های متفاوتی را نسبت به این برنامه تجربه‌ می‌کنند، به این صورت که در حالیکه که کاربران یک سرویس‌دهنده مشکلی برای بازکردن این برنامه ندارند اما برای مشتریان سرویس‌دهنده دیگری این برنامه مسدود است.

محمود خسروی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در پاسخ به این سؤال که اخیرا کاربران با مشکلاتی در دسترسی به اینستاگرام مواجه شده‌اند، علت چیست، اظهار داشت: مشکلی در دسترسی به اینستاگرام وجود ندارد؛ اینستاگرام تنها برنامه‌ای است که فیلترینگ هوشمند روی آن اجرا شده است و فیلترینگ در این برنامه به صورت هدفمند شده است.

وی افزود: برای مثال عکسی که خلاف شئونات است در این برنامه باز نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: اشکالات احتمالی مشترکان در دسترسی به این نرم افزار به دلیل مشکل IP آن کاربر است و هیچ تعمدی در ایجاد اختلال در دسترسی به این برنامه وجود ندارد.
کد مطلب: 34946
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
اره IP من سرما خورده! مشکل اصلا از این نیست که یه "یکی" یه بلایی سر https اورده ها!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام