۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲

نسل جدید حافظه‌های ابری «وسترن دیجیتال» برای سازمان‌ها

ایتنا - در این سری از محصولات Western Digital چهار سیستم جدید برای سازمان‌ها عرضه شده است.
نسل جدید حافظه‌های ابری «وسترن دیجیتال» برای سازمان‌ها


شرکت Western Digital از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات در جهان سری محصولات My Cloud را برای حافظه‌های شخصی NAS مبتنی بر فضای پردازش ابری ارتقا دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از دِ.اینکوئیرِر، در این سری از محصولات Western Digital چهار سیستم جدید برای سازمان‌ها عرضه شده است تا بتوانند مشکلات کنونی برای ذخیره اطلاعات مبتنی بر فضای پردازش ابری را از میان بردارند.

سیستم‌های EX2100، EX4100، DL2100 و DL4100 همراه با مدل‌های اورجینال کاربری از جمله EX2 و EX4 برای ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات سازمان‌ها در فضای پردازش ابری عرضه شده‌اند.

سیستم‌های EX که با نام EXpert هم شناخته می‌شوند، پردازنده دو هسته‌ای Marvell Armada را در خود جا داده‌اند و نسبت به مدل‌های قبلی فرآیند دریافت و انتقال اطلاعات را با سرعت بیشتر انجام می‌دهند و ظرفیت آنها دست‌کم ۲۴ ترابایت اعلام شده است.

 

نسخه DL این سیستم‌ها که به صورت اختصاصی برای کسب و کارها عرضه شده است پردازنده دو هسته‌ای Atom اینتل دارد و آخرین نسخه از سیستم عامل ابری My Cloud روی آنها نصب شده است.

این شرکت با برگزاری کنفرانسی در شهر لندن به منظور معرفی محصولات مذکور توضیح داد که آنها را به عنوان سری جدیدی از حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات برای سازمان‌ها عرضه کرده است و قصد ندارد از این طریق جایگزینی برای محصولات قبلی در اختیار مشتریان خود بگذارد.
 
کد مطلب: 34939
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام