۱
۰
plusresetminus
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۶

گوگل از سیاست حذف هرزه‌نگاری از بلاگر عقب‌نشینی کرد

ایتنا- گوگل مدعی شد با نقد و اظهارنظرهای فروانی در مورد حذف و محدود کردن بلاگر مواجه شده سیاست قبلی خود را کنار خواهد گذاشت.
گوگل از سیاست حذف هرزه‌نگاری از بلاگر عقب‌نشینی کرد


گوگل تنها چند روز پس از اعلام سیاست تازه خود در مورد حذف و محدود کردن ارسال محتوای هرزه‌نگارانه در سرویس وبلاگ‌نویسی بلاگر، از اجرای آن عقب‌نشینی کرد.


به گزارش ایتنا از فارس، این شرکت اواخر هفته گذشته اعلام کرد از این پس مانع ارسال محتوای جنسی و همین طور هرزنگارانه در وبلاگ‌های میزبانی شده بر روی بلاگر خواهد شد،اما بعد از چند روز مدعی شده که نقدها و اظهارنظرهای فراوانی در این زمینه دریافت کرده و بر همین اساس سیاست قبلی خود را کنار خواهد گذاشت.

گوگل پیش از این اعلام کرده بود که سیاست تازه خود را از ۲۳ مارس اجرا خواهد کرد و وبلاگ‌های جدید با محتوای غیراخلاقی تنها برای افراد دریافت کننده دعوتنامه در دسترس و قابل مشاهده خواهند بود، البته این سیاست در مورد وبلاگ‌های آموزشی، علمی، هنری و ... صدق نمی‌کرد.

منتقدان سیاست جدید گوگل بر این باورند که اگر چنین سیاستی پیاده شود مشخص نیست که برای تشخیص وبلاگ‌های نامناسب از مناسب دقیقا بر مبنای چه معیارهایی قضاوت خواهد شد و این مساله شاید به نفع عموم نباشد.

گوگل اعلام کرده که علیرغم عقب نشینی از سیاست قبلیش کماکان این نوع محتوا در وبلاگ‌ها را با عنوان مناسب بزرگسال متمایز خواهد کرد.
کد مطلب: 34904
نام شما
آدرس ايميل شما


توفیق
feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام
1- در مرورگر فایرفاکس اسکریت ها برای نمایش ویدئو چگونه فعال میشود
2- در لب تاب ویندوز 7 چه نرم افزار باید باشد تا فایلها را به jpg تبدیل و به انترنت آچلود کرد فرمت فایلهای بجا شکل و شمیل واقعی چیزی شبیه آرم فایر فاکس میشوند
ممنون
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام