۰
plusresetminus
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۳

قابلیت‌های ویندوز ۱۰ برای بازی‌های ویدیویی در کنفرانس GDC 2015 معرفی می‌شود

ایتنا - مایکروسافت 16 برنامه ویژه تدارک دیده است که در تمامی آنها بر معرفی DirectX 12 و قابلیت‌های ویندوز 10 در عرصه بازی تاکید دارد.
قابلیت‌های ویندوز ۱۰ برای بازی‌های ویدیویی در کنفرانس GDC 2015 معرفی می‌شود


کنفرانس جهانی GDC 2015 که در آن آخرین دستاوردهای صنعت بازی‌های رایانه‌ای به نمایش گذاشته می‌شود به زودی برگزار خواهد شد و مایکروسافت از هم‌اکنون خود را برای آن آماده کرده است.


به گزارش  ایتنا از شماران سیستم، شرکت مایکروسافت روی وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که "فیل اسپنسر"(Phil Spencer) مدیر مرکز Xbox قصد دارد با انجام سخنرانی در مورد آخرین فعالیت‌های مایکروسافت در حوزه بازی‌های رایانه‌‌ای، ابزارهای کاربردی کنسول Xbox، قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در زمینه بازی‌های ویدیویی و سرویس Xbox Live صحبت کند.

شرکت مایکروسافت همچنین ۱۶ برنامه ویژه تدارک دیده است که در تمامی آنها بر معرفی DirectX ۱۲، قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در عرصه بازی و توسعه هرچه بیشتر کنسول Xbox One تاکید دارد.

 

مایکروسافت در این مطلب وبلاگی نوشته است: « ... و بیشتر» که به عقیده کارشناسان این عبارت می‌تواند به معنی معرفی قابلیت‌های بیشتر این شرکت نرم‌افزاری در عرصه بازی باشد.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، مایکروسافت همچنین قصد دارد عینک هوشمند HoloLens که در حوزه حقیقت مجازی ساخته شده است و می‌تواند تجربه جدید از بازی‌های ویدیویی ارائه دهد را معرفی کند.
 
کد مطلب: 34690
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام