۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۷

نسخه ویژه نرم‌افزار LINE برای کسب و کارها عرضه شد

ایتنا - برای ابزار @LINE قابلیت ارسال پیام‌های گروهی به تمام هواداران موجود در حساب کاربری در نظر گرفته شده است.
نسخه ویژه نرم‌افزار LINE برای کسب و کارها عرضه شد


شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزار پیام‌رسان اینترنتی LINE ابزار جدیدی را با نام @LINE برای کسب‌ و کارها و کاربران تخصصی عرضه کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این ابزار با هدف کمک به کاربران برای ایجاد حساب کاربری سازمانی و برقراری ارتباط میان مشتریان و شرکت ساخته شده است.

برای ابزار @LINE قابلیت ارسال پیام‌های گروهی به تمام هواداران موجود در حساب کاربری در نظر گرفته شده است تا سازمان‌ها در آینده بتوانند از این طریق با مشتریان خود ارتباط نزدیک برقرار کنند.

کاربران همچنین می‌توانند در گفت‌وگوهای گروهی و انفرادی شرکت کنند که البته قابلیت مذکور در صورت تمایل می‌تواند غیرفعال شود.

برندها و کسب و کارهایی که از ابزار @LINE استفاده می‌کنند، مانند بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ای این قابلیت را در اختیار خواهند داشت تا یک صفحه اصلی برای خود در نظر بگیرند و سازمان مربوطه بتواند آخرین اخبار و اطلاعات خود را روی آن منتشر کند.


آخرین به‌روزرسانی‌ها نیز می‌تواند روی همین صفحه منتشر شود و کاربران بتوانند بر حسب زمان انتشار مطالب، آنها را در اختیار بگیرند.

کاربران سازمانی می‌توانند حساب‌های کاربری مورد نظر خود را به صورت تصادفی و رایگان در این سرویس ایجاد کنند یا آنکه با پرداخت ۲۴ دلار بتوانند یک حساب کاربری ویژه بخرند که البته برای نگه داشتن آن باید سالی ۱۲ دلار هم بپردازند.

حساب‌های کاربری رایگان ماهانه امکان ارسال ۱۰۰۰ پیام را فراهم می‌کنند.
لازم به ذکر است که این ابزار برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS به صورت رایگان عرضه شده است.
 
کد مطلب: 34676
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام