۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۵

زورگیری در فیس‌بوک!

ایتنا- متهم، قصد اخاذی از دخترجوانی را داشت که در فیسبوک با وی آشنا شده بود!
زورگیری در فیس‌بوک!


پسر جوان که پس از ارتباط اینترنتی با دختر جوانی، او را فریب داده و با به‌دست آوردن تصاویر خصوصی وی قصد اخاذی داشت، دستگیر شد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، جام جم با این مقدممه در ادامه می‌نویسد: هفته گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس فتای تهران بزرگ از مردی که دوست اینترنتی اش بود به اتهام اخاذی شکایت کرد و گفت: چند هفته پیش در فیسبوک با پسر جوانی آشنا شدم که خودش را فردی تحصیلکرده معرفی می کرد.

پس از این ارتباط دوستی اینترنتی ما ادامه پیدا کرد و در فیسبوک با هم در ارتباط بودیم. در جریان ارتباط های اینترنتی و تلفنی مان او از من خواست تا تصاویری از خودم را برایش ارسال کنم. فریبش را خوردم و تعدادی از عکس هایم را برایش فرستادم.

وی ادامه داد: چند روزی که گذشت او ارتباطش را یکباره با من قطع کرد و بعد از آن با ارسال پیام های اینترنتی، تهدیدم کرد که برای پخش نشدن تصاویرم در اینترنت، باید به او پول بدهم و اگر به او دو میلیون تومان پول ندهم، تصاویرم را پخش می کند و من و خانواده ام را به دردسر می اندازد.

همزمان با شروع تحقیقات، کارآگاهان پلیس فتا به جستجو در این رابطه پرداخته و در ادامه تحقیقات موفق شدند هویت متهم فراری را به دست بیاورند و دو روز پیش با اعزام به خانه اش در یکی از محله های تهران، او را دستگیر کنند. در بازرسی از رایانه متهم تصاویر دختر جوان به دست آمد.

متهم در بازجویی ها به سوء استفاده از عکس های دختر جوان برای اخاذی اعتراف کرد که تحقیقات از او ادامه دارد.
کد مطلب: 34599
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير