۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۰۶

توییتر مسئولیت کم‌کاریهایش را پذیرفت

ایتنا- مدیرعامل توئیتر از عملکرد ضعیف خود خجالت می‌کشد!
توییتر مسئولیت کم‌کاریهایش را پذیرفت


مدیرعامل توییتر مسوولیت کم‌کاری این شرکت در رسیدگی به موارد سوءاستفاده‌ از این سرویس اجتماعی را برعهده گرفت.


به گزارش ایتنا از ایسنا، به نقل از پایگاه ورج، دیک کاستولو، مدیرعامل توییتر در جمع کارکنان این شبکه اجتماعی گفت: صراحتا از عملکرد ضعیف شرکت درباره این موضوع در دوران تصدی‌ام خجالت می‌کشم.

وی گفت: تمام مسوولیت‌ کوتاهی‌ها در این زمینه را برعهده می‌گیرم.

مدیرعامل توییتر این سخنان را در پاسخ به سوالی در یک نشست داخلی مربوط به قضیه لیندی وست که در توییتر هدف بدرفتاری و سوء‌استفاده قرار گرفته مطرح کرد.

وی در پاسخ به سوال یکی از کارکنان شرکت که گفت آیا شرکت می‌توانسته تلاش بیشتری انجام دهد، گفت: ما تمام تلاش خود را برای مقابله با سو‌ءاستفاده‌ها در این شبکه به کار گرفتیم و سالها در این زمینه تلاش کرده‌ایم. هیچ موضوع محرمانه‌ای در این زمینه وجود ندارد و تمام دنیا درباره‌ آن هر روز صحبت می‌کنند. ما با نپرداختن به این مسائل ساده که کاربران هر روز با آن مواجه هستند، کاربران خود را روز به روز از دست دادیم.

مدیرعامل توییتر خاطر‌نشان کرد که به زودی برای بیرون کردن سوء‌استفاده‌کنندگان از این سرویس اقدام خواهد کرد و اطمینان داد که وقتی آنها حملات مضحک خود را انجام دهند هیچ کس متوجه نخواهد شد.

کاستولو همچنین در یادداشت دیگری تاکید کرد که تمام مسوولیت‌های عملکرد ضعیف توییتر برای مقابله با این مشکل را می‌پذیرد و اطمینان داد که پشتیبانی لازم برای حل این مشکل انجام خواهد شد.

وی خاطر‌نشان کرد: ما قصد داریم این مشکل را حل کنیم و من تمام مسوولیت‌های آن را برعهده می‌گیرم و تضمین می‌دهم که کارکنان شرکت شبانه ‌روز در حال کارند تا منابع لازم برای پرداختن به این مشکل را به دست آورند.

شبکه اجتماعی توییتر به خاطر عدم رسیدگی به موارد سوءاستفاده آزار و بدرفتاری در این سرویس به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. این در حالی است که توییتر متعهد شده تا به این مشکلات رسیدگی کند، اما هنوز مواردی از کاربران هستند که مورد بدرفتاری و تهدید قرار می‌گیرند.
کد مطلب: 34598
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير