d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مایکروسافت به دنبال توسعه نسخه جدید زبان برنامه‌نویسی #C
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۰

مایکروسافت به دنبال توسعه نسخه جدید زبان برنامه‌نویسی #C

ایتنا - در زبان برنامه‌نویسی C# 7 بر استفاده از داده‌ها، عملکرد، قابلیت‌های اطمینان و برنامه‌ نویسی‌های گسترده تاکید فراوان شده است.
مایکروسافت به دنبال توسعه نسخه جدید زبان برنامه‌نویسی #C


طراحان سیستم‌های رایانه‌ای منتظر هستند تا نسخه آتی زبان برنامه‌نویسی #C مایکروسافت روانه بازار شود که به گفته آنها، این زبان جدید بر مدیریت داده، عملکرد و قابلیت اطمینان تاکید دارد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینفوورلد، در آخرین جلسه برگزار شده توسط گروه توسعه زبان برنامه‌نویسی #C گفته شد که این مرکز چشم‌انداز خود را فراتر از قرار داد است تا نسخه ۶.۰ برنامه را متمرکز بر زبان برنامه‌نویسی و ایمنی کامل عرضه کند.

"مدس تورجرسان"(Mads Torgerson) یکی از اعضای این گروه توضیح داد: «این نخستین جلسه طراحان برای زبان برنامه‌نویسی #C است که برای نسخه بعد از C# 6 برگزار می‌شود. ما فعلا مجبوریم آن را با نام C# 7 بشناسیم.»

او در ادامه گفت: «در زبان برنامه‌نویسی C# 7 بر استفاده از داده‌ها، عملکرد، قابلیت‌های اطمینان و برنامه‌ نویسی‌های گسترده تاکید فراوان شده است.»

از آنجایی که گروه توسعه‌دهنده #C بر داده‌ها تاکید فراوان داشته است، این زبان برنامه‌نویسی با انواع ساختارهای داده‌، طبقه‌بندی‌های داده‌ای و ... سازگار شده است.

 
 
کد مطلب: 34586
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام