۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۲

عرضه نسخه اولیه سرویس ابری OneDrive مایکروسافت برای مک

ایتنا - اپلی‌ها می‌توانند از طریق سیستم Mac Finder مدیریت و انتقال فایل‌های خود مبتنی بر سرویس OneDrive را نیز در اختیار بگیرند.
عرضه نسخه اولیه سرویس ابری OneDrive مایکروسافت برای مک


شرکت مایکروسافت نخستین پیش‌نمایش سرویس پردازش ابری OneDrive for Business مخصوص سیستم‌عامل مک اپل را عرضه کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، مدیران ارشد مایکروسافت سال گذشته پیش‌بینی کرده بودند که OneDrive for Business تا پایان ۲۰۱۴ عرضه می‌شود که البته این اتفاق محقق نشد.

اما هم‌اکنون مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد سیستم OneDrive مخصوص کاربران معمولی و OneDrive for Business مخصوص کاربران سازمانی را یکپارچه کند و خدمات خود را به صورت جامع در اختیار آنها قرار دهد.

مدیران مایکروسافت اوایل ماه جاری نیز در خبری اظهار داشتند که موتور OneSync برای تجمیع این دو سرویس راه‌اندازی شده است و امکان ارسال فولدرهای به‌اشتراک گذاشته شده با دیگر سرویس‌ها از جمله Dropbox را فراهم می‌کند.

 

اما سرویس OneDrive for Business مخصوص سیستم عامل رایانه‌ای مک اپل به گونه‌ای تعریف شده است که به کاربران امکان می‌دهد به صورت آفلاین نیز به فایل‌های خود دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت روی وبلاگ خود توضیح داد که کاربران اپل می‌توانند از طریق سیستم Mac Finder مدیریت و انتقال فایل‌های خود مبتنی بر سرویس OneDrive را نیز در اختیار بگیرند.

لازم به ذکر است که شرکت مایکروسافت به صورت همزمان نسخه جدید OneDrive مخصوص سیستم عامل موبایلی iOS اپل را نیز عرضه کرد.
 
کد مطلب: 34453
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام