۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴

برنامه گسترده دانشگاه استانفورد برای آموزش زبان برنامه‌نویسی Swift

ایتنا - Swift از آسان‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در جهان محسوب می‌شود و البته کاربران برای استفاده از آن باید با زبان C آشنایی کامل داشته باشند.
برنامه گسترده دانشگاه استانفورد برای آموزش زبان برنامه‌نویسی Swift


دانشگاه استانفورد اعلام کرد که دوره آموزشی زبان برنامه‌نویسی Swift اپل برای تولید ابزارهای مخصوص iOS و OS X را در دانشگاه مجازی iTunes U برگزار می‌کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، این دوره آموزشی با عنوان "توسعه ابزارهای iOS 8 با زبان Swift" در دانشکده مهندسی این دانشگاه برگزار می‌شود.

پروفسور "پائول هگارتی"(Paul Hegarty) رئیس دانشکده مهندسی استانفورد در این خصوص گفت که آینده تولید ابزارها و نرم‌افزارها در دست زبان‌های برنامه‌نویسی مدرن خواهد بود و در این زمینه Swift که به تازگی مبتنی بر جدیدترین تکنیک‌ها ساخته شده است، می‌تواند این بازار را در دست بگیرد.

"جان فریسکیکس"(Jon Friskics) از اساتید این دانشگاه معتقد است که Swift از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی در جهان محسوب می‌شود و البته کاربران برای استفاده از آن باید با زبان C آشنایی کامل داشته باشند.

شرکت اپل به دانشجویانی که قصد شرکت در دوره آموزشی دانشگاه استانفورد را دارند توصیه کرد با داشتن تجربه‌های قبلی در حوزه برنامه‌نویسی به راحتی می‌توانند سطوح Programming Abstractions و Programming Paradigms در جریان یادگیری این زبان برنامه‌نویسی را پشت سر بگذارند.

 
 
کد مطلب: 34397
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای