d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - ایسر صدرنشین بازار فروش کامپیوترخانگی در بخش مهمی از جهان
۰
plusresetminus
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۶

ایسر صدرنشین بازار فروش کامپیوترخانگی در بخش مهمی از جهان

ایتنا- شرکت ایسر با توجه به بهبود شرایط فروش بازار کامپیوترهای خانگی موفق شده است تا در بسیاری از کشورهای دنیا به توفیق مطلوبی در فروش دست پیدا کند و بر اساس آمار ارائه شده از سه ماه پایاینی سال ۲۰۱۴ میلادی، این شرکت در بسیاری از کشورها صدرنشین بازار فروش بوده است.
ایسر صدرنشین بازار فروش کامپیوترخانگی در بخش مهمی از جهان


شرکت ایسر با توجه به بهبود شرایط فروش بازار کامپیوترهای خانگی موفق شده است تا در بسیاری از کشورهای دنیا به توفیق مطلوبی در فروش دست پیدا کند و بر اساس آمار ارائه شده از سه ماه پایانی سال ۲۰۱۴ میلادی، این شرکت در بسیاری از کشورها صدرنشین بازار فروش بوده است.


به گزارش ایتنا از رایورز از digitimes، این آمار نشان دهنده می‌دهند که ایسر در کشورهایی که در ادامه لیست آنها را مشاهده می کنید توانسته است به بالاترین میزان فروش در میان تمام شرکت‌های فعال در بازار فروش کامپیوترهای خانگی دست پیدا کند.

مهم‌ترین کشورهای این لیست شامل این موارد هستند:
- آمریکا
- چین
- انگلستان
- دانمارک
- آلمان
- مکزیک
- هلند
- سوئد
- فیلیپین
- تایلند
- اتریش


به این ترتیب می‌توان دریافت که فعالیت‌های این شرکت تا چه اندازه در بازارهای جهانی مناسب بوده است و در میان تمامی بازارهای بزرگ جهان تنها بازار ژاپن در کنترل این شرکت نبوده است.

شایان ذکر است که شرایط بازار فروش کامپیوترهای خانگی در جهان توانسته است تا به نسبت سال فاجعه‌بار ۲۰۱۳ با رشد مطلوبی روبرو شود و همین امر نیز موجب شده است تا شرکت‌های متعددی بتوانند در این بازار به سود مطلوب دست پیدا کنند.

البته جالب است بدانید که علیرغم این توفیق، ایسر در سال ۲۰۱۴ موفق‌ترین شرکت در این رده نام نگرفته است.
قابل توجه است که در پایان سال ۲۰۱۳ میلادی عنوان موفق‌ترین شرکت تولید کننده در این رده به شرکت لنوو رسیده بود و این شرکت چینی موفق‌ترین کمپانی در رده عرضه کامپیوترهای خانگی بود ولی در سال گذشته میلادی این عنوان به شرکت hp رسید.
 
کد مطلب: 34236
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است