۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۷

ابزار متن‌باز مایکروسافت برای انتقال فعالیت‌های Azure

ایتنا - شرکت مایکروسافت این ابزار متن‌باز را به کمکی یکی از شرکای خود موسوم به Persistent Systems و گروه Azure CAT خود در کشور هند تولید کرد.
ابزار متن‌باز مایکروسافت برای انتقال فعالیت‌های Azure


"گای بوِرمن"(Guy Bowerman) مدیر ارشد مرکز Azure Compute Runtime در وبلاگ رسمی مایکروسافت مخصوص سیستم Azure عرضه یک ابزار رایگان و متن‌باز توسط این شرکت بزرگ نرم‌افزاری را تایید کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، بوِرمن ابزار رایگان و متن‌بازی را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد فعالیت‌ها و داده‌های خود را بین سیستم‌های مجازی مبتنی بر مراکز داده Azure به راحتی انتقال دهند.

این ابزار که Azure Data Center Migration Solution یا ADCMS نام دارد، برای انتقال آسان فعالیت سازمان‌ها مبتنی بر سیستم پردازش ابری مایکروسافت ارائه شده است و این فرآیند را با تاخیر کمتر، سازگار با ضوابط مراکز داده مختلف و با قابلیت انتقال بین مشترکان مختلف ممکن می‌کند.

شرکت مایکروسافت توضیح داد که این ابزار برای سیستم‌های IaaS، انتقال داده بین مشترکان، سیستم های VNets و مبتنی بر SharePoint کارایی دارد.

 

در توضیحات ابزار متن‌باز مایکروسافت آمده است که کاربران سازمانی به راحتی می‌توانند داده‌ها و فعالیت‌های خود را مبتنی بر هر یک از سناریوهای تعریف شده انتقال دهد و برای این کار روش‌های پیش‌فرض را به‌کار گیرند.

شرکت مایکروسافت این ابزار متن‌باز را به کمکی یکی از شرکای خود موسوم به Persistent Systems و گروه Azure CAT خود در کشور هند تولید کرده است.
 
کد مطلب: 34192
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام