۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۰

نسخه نهایی ویندوز ۱۰ سیستم ابری OneDrive را شامل نمی‌شود

ایتنا - سرویس ذخیره‌سازی OneDrive که ماه نوامبر از نسخه آزمایشی سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ حذف شد، در نسخه نهایی حضور نخواهد داشت.
نسخه نهایی ویندوز ۱۰ سیستم ابری OneDrive را شامل نمی‌شود


شرکت مایکروسافت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، اواخر سال جاری که سیستم عامل ویندوز ۱۰ وارد بازار می‌شود، سیستم ذخیره‌سازی پردازش ابری OneDrive با قابلیت‌های جامع را شامل نخواهد شد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از کامپیوترورلد، این خبر برای علاقمندان به سیستم عامل رایانه‌ای مایکروسافت و آزمایش‌کنندگان ویندوز ۱۰ چندان خوشایند به نظر نمی‌رسد و پیش‌بینی می‌شد مایکروسافت این سیستم ذخیره‌سازی ابری را با تمام قابلیت‌های خود در سیستم عامل جدید ارائه دهد.

شرکت مایکروسافت در نسخه آزمایشی ویندوز ۱۰ ابزار مدیریتی ویژه‌ای برای فایل‌ها ارائه کرده است که با نام File Explorer شناخته می‌شود و فضای هوشمند برای ذخیره اطلاعات کاربران روی رایانه و فضای ابری را در اختیار آنها می‌گذارد.

"جوآو سوسا"(Joao Sousa) یکی از کارشناسان فناوری در این خصوص توضیح داد: «با بیانیه جدیدی که از سوی مایکروسافت منتشر شده است می‌توان نتیجه گرفت که این شرکت هنوز از اشتباهات قبلی خود درس نگرفته است.»

 

"کریس جونز"(Chris Jones) مدیر مرکز خدمات ذخیره‌سازی ابری OneDrive مایکروسافت روز گذشته با انتشار یک مطلب وبلاگی برنامه‌های این شرکت برای سال ۲۰۱۵ را نمایان کرد.

او در این مطلب اعلام کرد سرویس ذخیره‌سازی OneDrive که ماه نوامبر از نسخه آزمایشی سیستم عامل ویندوز ۱۰ حذف شد، در نسخه نهایی حضور نخواهد داشت.

مدیر مرکز OneDrive مایکروسافت در این مطلب نوشت: «قابلیت‌های فراوانی وجود دارد که نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را باید به آنها مجهز کنیم. برخی از این قابلیت‌ها برای نخستین بار در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، اما برخی دیگر از آنها پیش‌‌تر عرضه شده‌اند و نسخه به‌روزشده آنها ارائه می‌شود. در مجموع باید گفت که سیستم OneDrive با امکانات خود در ویندوز ۱۰ حضور نخواهد داشت.»
 
کد مطلب: 34075
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است