۱
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۲

۱۸ میلیون متخصص جهانی در حوزه خدمات ابری مشغول به‌ کارند

ایتنا - موقعیت شغلی در حوزه خدمات پردازش ابری به طور میانگین به مدت 44 روز در سازمان باز نگه داشته می‌شود تا کارمند جدید برای آن پیدا شود.
۱۸ میلیون متخصص جهانی در حوزه خدمات ابری مشغول به‌ کارند


گزارش جدید منتشر شده نشان می‌دهد که هم‌اکنون بیش از ۳.۹ میلیون آمریکایی به صورت مستقیم در زمینه خدمات پردازش ابری مشغول به کار هستند و از بین آنها حدود ۴۰۰ هزار نفر در بخش IT سازمان‌ها فعالیت می‌کنند.


به گزارش رایورز به نقل از فوربز، میانگین دستمزد سالانه کارشناسان IT که در زمینه خدمات پردازش ابری فعالیت می‌کنند ۹۰ هزار دلار است که این رقم می‌تواند تا سالی ۱۱۷ دلار نیز افزایش یابد.

بررسی‌ها نشان داده است که هم‌اکنون ۱۸ میلیون ۲۳۹ هزار متخصص در حوزه خدمات پردازش ابری در سراسر جهان مشغول به فعالیت هستند که بیش از ۴۰ درصد آنها در کشور چین به‌سر می‌برند.

مرکز WANTED Analytics که به صورت تخصصی در زمینه ابزارهای تحلیلی و خدمات سازمانی فعالیت می‌کند، بیش از یک میلیارد موقعیت شغلی در ۱۵۰ کشور جهان را مورد بررسی قرار داد تا این گزارش را به انتشار برساند.

 

این مرکز توضیح داد که در دسامبر ۲۰۱۴ به‌ازای هر موقعیت شغلی در حوزه خدمات پردازش ابری ۹ کاندید وجود داشته است و البته هرچه موقعیت‌های شغلی در این زمینه تخصصی‌تر شده است، کارفرمایان مشکل بیشتری برای پیدا کردن متخصصان داشته‌اند.

این بررسی نشان داده است که یک موقعیت شغلی در حوزه خدمات پردازش ابری به طور میانگین به مدت ۴۴ روز در سازمان باز نگه داشته می‌شود تا کارمند جدید برای آن پیدا شود.
 
کد مطلب: 34013
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
تحولات را باید جدی گرفت ، چشم بینا و گوش شنوا می تواند برای رشد جوانان این مرز و بوم آینده ای درخشان و بی نظیر را رقم بزند.
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است