۰
plusresetminus
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۱

کاهش محبوبیت ساعت اپل پیش از عرضه رسمی آن در بازار

ایتنا – شرکت اپل پس از رونمایی از ساعت هوشمند خود هنوز اطلاعات چندانی را درباره آن منتشر نکرده است و همین امر نیز موجب شده است تا تعداد مشتریانی که در ابتدای امر بسیار به خرید این محصول راغب بودند، روز به روز کمتر شود.
کاهش محبوبیت ساعت اپل پیش از عرضه رسمی آن در بازار


شرکت اپل پس از رونمایی از ساعت هوشمند خود هنوز اطلاعات چندانی را درباره آن منتشر نکرده است و همین امر نیز موجب شده است تا تعداد مشتریانی که در ابتدای امر بسیار به خرید این محصول راغب بودند، روز به روز کمتر شود.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از Cnet، بسیاری از مشتریان آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در ابتدای رونمایی از این گوشی و ساعت هوشمند اپل (که به صورت هم‌زمان در ماه سپتامبر و در یک مراسم بسیار بزرگ معارفه گشتند) نسبت به خرید این ساعت ابراز علاقه کردند و نخستین نظرسنجی‌ها نشان از علاقه ۳۴ درصد از خریداران احتمالی آیفون ۶ برای خرید ساعت اپل داشت ولی این آمار به شدت رو به کاهش است.

شرایط به نحوی شکل گرفته است که میزان محبوبیت این ساعت در میان هواداران آیفون ۶ در ماه جاری میلادی که آخرین ماه سال ۲۰۱۴ محسوب می‌شود به ۷ درصد رسیده است در حالی که این رقم در ماه گذشته میلادی ۸ درصد بوده است و تنها در طول چهار ماه از رونمایی این ساعت شاهد این هستیم که محبوبیت آن کاهش بسیار چشم‌گیری داشته است.

 

در این میان علت اصلی این کاهش محبوبیت را می‌توان گنگ بودن ذهن مخاطبین نسبت به این محصول دانست زیرا هنوز مشخص نیست که کارایی‌های دقیق این ساعت هوشمند شامل چه مواردی خواهد بود و چه امکاناتی به واسطه این ساعت هوشمند به مشتریان عرضه خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین موارد مبهم درباره این ساعت را می‌توان شرایط کارکردن نرم‌افزارهای شرکت‌هایی غیر از اپل بر روی ساعت اپل دانست.
در این میان پیش بینی می‌شود که با نزدیک شدن به عرضه این ساعت شاهد ارائه اطلاعات بیشتری از آن باشیم که ممکن است آمار این نظرسنجی‌ها را در ماه‌های پیش رو دست‌خوش تغییر کرده و بهبود بخشد.
 
کد مطلب: 33766
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر