کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ارزش سرمایه‌های Xiaomi به ۴۵ میلیارد دلار رسید

6 دی 1393 ساعت 12:01

ایتنا - ارزش دارایی‌های Xiaomi از ۴۰ میلیارد دلار هم فراتر رفته است و هم‌اکنون با پایان یافتن سال ۲۰۱۴ میلادی سرمایه‌های آن به ۴۵ میلیارد دلار رسیده است.
شرکت چینی Xiaomi که در زمینه تولید گوشی هوشمند و رایانه لوحی فعالیت می‌کند به قدری بر دامنه فعالیت‌های خود افزوده است که مجموع سرمایه‌های آن ۴۵ میلیارد دلار می‌ارزد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، این شرکت چینی اوایل ماه نوامبر گزارشی منتشر کرده بود که نشان می‌داد ارزش دارایی‌های آن از ۴۰ میلیارد دلار هم فراتر رفته است و هم‌اکنون با پایان یافتن سال ۲۰۱۴ میلادی سرمایه‌های آن به ۴۵ میلیارد دلار رسیده است.

شرکت Xiaomi در آخرین اقدام حدود یک میلیارد دلار سرمایه در اختیار گرفت تا فعالیت‌های خود را در زمینه گوشی و تبلت افزایش دهد.

از جمله شرکای بزرگ آن می‌توان به مرکز سرمایه‌گذاری All-Stars، شرکت روسی DST Global و شرکت سنگاپوری GIC اشاره کرد که سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای را در Xiaomi انجام داده‌اند.

لازم به ذکر است که شرکت روسی DST و شرکت سنگاپوری GIC هم‌اکنون از بزرگ‌ترین سهامداران Xiaomi محسوب می‌شوند.

 

شرکت چینی Xiaomi موفق شد در مدت‌زمان کوتاه خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند در جهان معرفی کند و گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که این مرکز سومین تولیدکننده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان محسوب می‌شود.

این شرکت برنامه‌های گسترده‌ای برای آینده دارد و مدیر عامل آن در مصاحبه اخیر اعلام کرده است که بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته Xiaomi تا ۱۰ سال آینده به بزرگ‌ترین تولیدکننده تلفن همراه در جهان تبدیل می‌شود.
 


کد مطلب: 33760

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/33760/ارزش-سرمایه-های-xiaomi-۴۵-میلیارد-دلار-رسید

ايتنا
  https://www.itna.ir