۷
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳

اعمال نرخ های جدید اینترنت موبایل/ هر کیلوبایت اینترنت نیم ریال شد

ایتنا- اپرتورها موظفند از اول دی‌ماه، به ازای هرکیلو بایت، نیم ریال برای سیم‌کارت‌های اعتباری و ۰.۷۵ ریال برای سیم کارتهای اعتباری دریافت کنند.
اعمال نرخ های جدید اینترنت موبایل/ هر کیلوبایت اینترنت نیم ریال شد



مصوبه شماره ۲۰۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای نرخ اینترنت موبایل از امروز دوشنبه اول دی ماه باید از سوی اپراتورهای موبایل برای مشترکان تلفن همراه اعمال شود.


به گزارش ایتنا از مهر، كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات اوایل آذرماه امسال در جلسه شماره ۲۰۳ خود سقف تعرفه خدمات دیتای تلفن همراه را برای تمامی اپراتورهای موبایل یکنواخت و به ازای هر کیلوبایت اینترنت نیم ریال اعلام کرد.


اجرای این مصوبه که از اول دی ماه برای هر سه اپراتور تلفن همراه کشور الزامی اعلام شده است تفاوتی میان اینترنت GPRS و 3G و 4G ندارد و اپراتورهای موبایل مستقل از فناوری باید به ازای هر کیلوبایت استفاده از اینترنت از مشترکانشان حداکثر نیم ریال برای سیم کارتهای دائمی و ۰.۷۵ ریال برای سیم کارتهای اعتباری دریافت کنند.


طیق این مصوبه اپراتورهای موبایل می توانند با رعايت شرايط رقابتي و بازه تعرفه اي تعيين شده در اين مصوبه، ضمن فروش خدمات ديتا براساس كيلو بايت، بسته هاي مختلف تعرفه اي نيز متناسب با نياز مشتركين تعريف و ارائه كنند.

پیش از این و قبل از ورود نسل‌های سوم و بالاتر موبایل به کشور - ۳G و ۴G - نرخ دیتای آزاد موبایل به ازای هر کیلوبایت دسترسی به اینترنت ۱۴.۸ ریال بود که با اجرای مصوبه ۲۰۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه دسترسی به اینترنت پرسرعت موبایل از امروز کاهش خواهد یافت.
کد مطلب: 33745
نام شما
آدرس ايميل شما


یوسف
feedback
Iran, Islamic Republic of
خوب از کیفیتش ( منظورم همین یک ذره کیفیت موجود!) باز هم کم میکنند یعنی یک بسته اینترنت میخری و از ۳۰ روز ماه، ۲۰ روزش به دلیل وزش باد، ابری شدن هوا، چندقطره باران، تعمیرات شبکه، اختلالات کشوری به دلیل لنگر کشتی! و هزاران دلیل وبهانه دیگر، نمیتوانی استفاده کنی و این یعنی کلاهبرداری محترمانه !!!!!!
feedback
Iran, Islamic Republic of
حرف حق ج نداره :)))
feedback
Iran, Islamic Republic of
خب، این کامنت رو باید اینجا مینوشتم. اینترنت ازاد فوق العاده گرونه. این که اپراتورها رقم کذایی 2.5 ریال برای هر کیلو باید اینترنت ازادشون تعیین کنند و وزیر اون رو به 0.5 کاهش بده بازی مشترک وزارت ارتباطات و اپراتورها بود تا ما از یه طرف به قیمت 0.5 اعتراض نکنیم و از طرف دیگه فکر کنیم وزیر نگران حق و حقوق کاربرها است! چه مردم ساده ای هستیم! شما با این 0.5 یک فیلم دانلود کن بعد که قبض رسید پس میفتی!
sadegh
feedback
Germany
قیمت بسته های ایرانسل واسه همین 3 برابر شده ؟
feedback
United States
نمیزه انقد دستو دلبازی میکنه.
اتفاقا ملت بسته ها رو بیشتر میخریدند...حالا نونشون چرب تر شد!
جواد
feedback
Iran, Islamic Republic of
ايرانسل بسته های اینترنت شو گرون کرده!!!
جواد
feedback
Iran, Islamic Republic of
ايرانسل بسته های اینترنت شو گرون کرده!!!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام