۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴
BI Intelligence بررسی کرده است

یک سوم جمعیت جهان آنلاین هستند

ایتنا- حالا دیگر شکاف میان کاربران جوان و مسن در استفاده از ابزارهای دیجیتال کمتر شده است!
یک سوم جمعیت جهان آنلاین هستند


این روزها همه چیز از زندگی روزمره همه ما تا صنایع و تجارت‌های مختلف تحت تاثیر دنیای دیجیتال و تکنولوژی قرار گرفته است و انتظار می‌رود این تاثیرپذیری در سال‌های آینده به سرعت افزایش هم پیدا کند.


با این اوصاف است که آینده صنعت تکنولوژی و دنیای دیجیتال و تاثیر آن روی بخش‌های مختلف اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل کارشناسان و محققان مجله معتبر BI Intelligence با انجام تحقیقات و بررسی‌های مختلف اخیرا رویدادی را با حضور بزرگان دنیای تجارت و تکنولوژی برگزار کرده و در آن نتایج این بررسی‌ها را مطرح کرده‌اند.

مهم‌ترین یافته‌های این تحقیقات در رابطه با آینده دنیای دیجیتال را در اینجا می‌توانید بخوانید:
این تحقیقات و بررسی‌ها نشان می‌دهد که جمعیت آنلاین جهان روز به روز در حال افزایش است و انتظار می‌رود این روند رشد سرعت بیشتری هم در سال‌های آینده پیدا کند.

تا جایی که کارشناسان این موسسه تحقیقاتی پیش‌بینی کرده‌اند که جمعیت آنلاین جهان تا پایان سال ۲۰۱۴ به نزدیک ۳ میلیارد نفر خواهد رسید. این در حالی است که تعداد مردم جهان از مرز هفت میلیارد نفر گذشته است و به این ترتیب بیش از یک سوم جمعیت جهان حالا آنلاین هستند و این میزان به سرعت رو به افزایش است.

با گسترش ابزارهای دیجیتال شخصی و افزایش ضریب نفوذ اینترنت، تمایل کاربران به استفاده از ابزارهای موبایل و دسترسی به محتوای مختلف به‌صورت آنلاین از طریق این ابزارها بسیار بیشتر از استفاده از رسانه‌های سنتی مانند، مطبوعات، تلویزیون و رادیو شده است.

این تحقیقات نشان می‌دهند که میزان استفاده کاربران آمریکایی از تلویزیون‌ها در سال ۲۰۰۹ برابر ۴۵ درصد بوده و این میزان در سال ۲۰۱۴ به ۳۷ درصد کاهش پیدا کرده، درحالی‌که همین آمار برای استفاده از ابزارهای موبایل در سال ۲۰۰۹ برابر ۴درصد بوده و امسال به ۲۳ درصد افزایش یافته است.
کد مطلب: 33584
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام