۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۱۵

برند قدیمی ایرانی در عرصه توسعه در بستر وب

ایتنا - شرکت چینی زرین چندی است رویکرد متفاوتی در فضای اینترنت داشته و با طراحی و برگزاری رویدادهای جالب و ایده‌های نو مشارکت و ارتباط بهتری با مخاطبان خود برقرار کرده است.
برند قدیمی ایرانی در عرصه توسعه در بستر وب


چینی زرین ایران معتبرترین تولیدکننده ظروف چینی در خاورمیانه و یکی از مدرن‌ترین کارخانجات این صنعت در جهان است و محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشور عمدتا اروپایی نظیر آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، انگلستان، سوئد، هلند، ترکیه، روسیه، کانادا، عربستان، امارات متحده عربی و هندوستان صادر می‌نماید.

بنيانگذار كارخانجات مدرن صنايع چينی زرين ايران مهندس عباسعلی قصاعی در سال ۱۳۵۵ كارگاه چينی سازي پدري خود را به كارخانه چيني قصاعي نطنز با حدود ۵۰ نفر پرسنل و ميزان توليد قابل توجه تبديل نمود و در سال ۱۳۶۶ فاز اول كارخانه صنايع چيني زرين ايران را در اصفهان با همكاري برادر خود مهندس مسعود قصاعي راه‌اندازي نمود.
در حال حاضر شركت صنايع چيني زرين ايران با بيش از ۱۲۰۰ نفر پرسنل به عنوان يك شركت پيشرو و مبتكر اين صنعت به شمار مي‌آيد و نسل چهارم خانواده قصاعي مشغول پيشبرد اهداف اين شركت است.

بیش از یکصد سال است که چینی زرین ایران همواره کوشیده تا با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای ساخت ظروف چینی در جهان، با تولید و عرضه بهترین کیفیت و ظریف‌ترین و زیباترین ظروف، زمینه را برای پذیرایی بی‌نقص و کاملی در خور شان و اعتبار احساس خوب میزبانی ایرانی به وجود آورد.

به گزارش ایتنا در همین راستا واحد روابط عمومی و ارتباط با مشتریان شرکت چینی زرین چندی است رویکرد متفاوتی در فضای اینترنت داشته و با طراحی و برگزاری رویدادهای جالب و ایده‌های نو مشارکت و ارتباط بهتری با مخاطبان خود برقرار کرده است.
از جمله این رویدادها می‌توان به برگزاری چندین جشنواره و رویداد اینترنتی با مشارکت سایت‌ها و انجمن ها ، و همچنین استفاده بهینه از فضا و پتانسیل‌های شبکه‌های اجتماعی و ارتباط هر چه بهتر با کاربران و مخاطبان فعال در این عرصه دانست.

به عنوان مثال می‌توان به برگزاری مسابقه سرویس کودک من که اکنون در حال برگزاری است اشاره کرد.
 
کد مطلب: 33579
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام