۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۳

گوگل و ال‌جی قرارداد ده ساله منعقد کردند

ایتنا - دو شرکت می‌توانند از حق امتیازهای یکدیگر استفاده کنند و البته، حق‌ امتیازهایی که طی 10 سال آینده به ثبت می‌رسانند نیز توسط آن‌ها استفاده می‌شود.
گوگل و ال‌جی قرارداد ده ساله منعقد کردند


دو شرکت ال‌جی و گوگل از انعقاد قرارداد همکاری جدیدی خبر داده‌اند که نتایج حاصل از آن می‌تواند مزایای فراوانی را برای عموم کاربران به همراه داشته باشد.


به گزارش ایتنا از رایورز، این قرارداد همکاری دوجانبه برای دوره زمانی ۱۰ سال منعقد شده است و طی آن انواع فناوری‌ها و محصولات تحت پوشش هر دو شرکت قرار می‌گیرند.

بر اساس این قرارداد همکاری دو شرکت می‌توانند از حق امتیازهای یکدیگر استفاده کنند و البته، حق‌ امتیازهایی که گوگل یا ال‌جی طی ۱۰ سال آینده به ثبت می‌رسانند نیز توسط هر یک از دو شرکت بدون هرگونه مشکل استفاده می‌شود.

هنوز جزئیات این قرارداد به صورت دقیق منتشر نشده است تا مشخص شود که گوگل و ال‌جی در نخستین گام از این همکاری چه محصول مشترکی را روانه بازار می‌کنند.

 
لازم به ذکر است که این دو شرکت فناوری بزرگ پیش از این هم همکاری‌های گسترده‌ای با یکدیگر داشتند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به تولید گوشی هوشمند Nexus اشاره کرد.

به هر حال، کنار گذاشتن مشاجرات قضایی بر سر حق امتیازها و امکان استفاده از فناوری‌های شرکت مقابل این فرصت را در اختیار ال‌جی و گوگل می‌گذارد تا بتوانند نسل آتی محصولات خود را به صورت جامع‌تر در اختیار کاربران بگذارند.
 
کد مطلب: 33082
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر