۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۹

تبلت آمازون از iPad اپل محبوب‌تر است

ایتنا - با این روش سنجش، آمازون با 827 امتیاز در بالاترین سطح قرار گرفت و اپل با 824 امتیاز و سامسونگ با 821 امتیاز رتبه‌های بعدی را به‌دست آوردند.
تبلت آمازون از iPad اپل محبوب‌تر است


نتایج حاصل از یک نظرسنجی جدید در بازار آمریکا نشان داد خریداران دستگاه‌های الکترونیکی ساخته شرکت آمازون بالاترین سطح رضایتمندی را نسبت به دیگر کاربران دارند.


به گزارش ایتنا از رایورز، این نتیجه برخلاف تصور قبلی کاربران و کارشناسان محسوب می‌شود و از آنجا که رایانه‌های لوحی این روزها محبوبیت فراوان دارند، همگان بر این باورند که محصولات شرکت اپل بیش از دستگاه‌های الکترونیکی ساخته شده در شرکت‌های رقیب رضایت مردم را جلب می‌کند.

ممکن است این نتیجه تا پیش از این درست بوده باشد.
اما در آخرین نظرسنجی در مورد میزان رضایت مردم از رایانه‌های لوحی مشخص شد محبوب‌ترین دستگاه‌ها را آمازون می‌سازد و بیشترین میزان رضایتمندی هم بین مشتریان این شرکت حاصل می‌شود.

این نظرسنجی را مرکز تحقیقاتی JD Power در دوره زمانی ۳ سال انجام داد و در آن نظر مردم در مورد قابلیت‌های اجرایی، وزن، آسانی در به‌کارگیری ابزارها، امکانات، شکل ظاهری، طراحی و قیمت سنجیده شد.

 

میزان امتیازی که هر یک از کاربران به مدل‌های مختلف رایانه‌های لوحی دادند از عدد ۱۰۰۰ سنجیده شد و کارشناسان در پایان دریافتند که قیمت پایین و میزان کارآمدی مهم‌ترین اولویت برای کاربران جهانی محسوب می‌شود.

با این روش سنجش آمازون با ۸۲۷ امتیاز در بالاترین سطح قرار گرفت و اپل با ۸۲۴ امتیاز و سامسونگ با ۸۲۱ امتیاز رتبه‌های بعدی را به‌دست آوردند.
 
کد مطلب: 33060
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام