۰
plusresetminus
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۷

تست اعتیاد به گوشی‌های هوشمند

ایتنا- اعتیاد به گوشی، از بیماری‌های عصر تکنولوژی است!
تست اعتیاد به گوشی‌های هوشمند


آیا تابحال این سوال به ذهنتان خطور کرده است؛ «آیا من به گوشی هوشمند خود اعتیاد دارم؟». اگر جواب شما مثبت است، بهتر است بدانید که اپلیکیشن‌هایی برای پاسخ به این سوال طراحی شده‌اند.


در واقع، اگر از گوشی‌های هوشمند اپل و یا اندروید استفاده می‌کنید، از این به بعد به راحتی می‌توانید بفهمید که روزانه چقدر به گوشی محبوبتان مراجعه کرده و چقدر زمان را به آن اختصاص می‌دهید.

با اینکه اکثر ما می‌دانیم که حدوداً چقدر به گوشی خود سر می‌زنیم، ولی دقیقاً نمی‌دانیم این مقدار چقدر است. چندی است که اپلیکیشن‌هایی ساخته‌ شده‌اند که مقدار دقیق این مراجعه‌ها را با جزئیات در اختیار ما قرار می‌دهند.

اولین اپلیکیشنی که در این زمینه می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، «Checky» نام داشته و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار دارد. «چکی» اپلیکیشنی ساده است که تعداد مراجعه شما به گوشیتان را محاسبه کرده و البته امکان به اشتراک گذاشتن این عدد با دوستانتان را فراهم می‌کند.

نسخه iOS این اپلیکیشن امکانی را فراهم می‌کند که در آن می‌توانید متوجه شوید که در چه مکان‌هایی از آیفون خود استفاده کرده‌اید.

اپلیکیشن دیگری که همین کاربری را دارد «Moment» نام دارد. این اپلیکیشن نه تنها تعداد دفعات مراجعه شما به گوشی‌تان را محاسبه می‌کند، بلکه مدت زمان سپری شده با گوشی را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

علاوه بر اینها، امکان قرار دادن سقف مجاز استفاده از گوشی به دقیقه و همچنین محدودیت ساعت استفاده از گوشی، از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

نسخه iOS این اپلیکیشن به قیمت ۵ دلار قابل دریافت است و متاسفانه نسخه اندروید آن هنوز منتشر نشده، که البته طبق گفته سازندگان به زودی این امر محقق می‌شود.

منبع: فارنت
کد مطلب: 33020
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر