۰
plusresetminus
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۳

گوگل در فکر ساخت ابزار های پوشیدنی هوشمند سازگار با iOS و ویندوزفون

ایتنا- ساعت هوشمند اپل در اوایل سال آینده به بازار خواهد آمد.
گوگل در فکر ساخت ابزار های پوشیدنی هوشمند سازگار با iOS و ویندوزفون


اگر شما علاقه‌مند به خرید ساعت هوشمندی با سیستم‌عامل اندروید ویر هستید اما تمایل چندانی به خرید تلفن هوشمند اندرویدی ندارید پیشنهاد ما به شما کمی صبر پیشه کردن است، زیرا طبق گفته‌ی Jeff Chang مدیر تولید وسایل پوشیدنی هوشمند اندروید، گوگل علاقه زیادی به ساخت یک وسیله هوشمند پوشیدنی اندرویدی سازگار با سیستم‌عامل‌های ویندوز فون و IOS دارد.


وی در مصاحبه با روزنامه‌ی انگلیسی Huffington Post این‌ چنین گفت:
ما همیشه می‌خواهیم کاربران بیشترین لذت را از دستگاه‌های ساخته‌شده توسط گوگل ببرند.این کار باعث می‌شود افراد بیشتری از دستگاه‌های پوشیدنی که بر اساس اندروید ویر کار می‌کنند استفاده نمایند و ما واقعاً مشتاق به انجام این کار هستیم

طبق اظهارات Chang، هماهنگ کردن دستگاه‌هایی که با سیستم‌عامل اندروید ویر کار می‌کنند با سیستم‌عامل‌های مختلف کاری بس مشقت‌بار برای گوگل محسوب می‌شود.

وی در ادامه می‌گوید:
این امکان همیشه وجود ندارد. مسائلی همانند مشکلات فنی، محدودیت API در سر راه قرار دارند، اما ما سخت در حال تلاش هستیم. ما دوست داریم امکان داشتن وسایل پوشیدنی هوشمند اندروید ویری را برای افراد مختلف فراهم کنیم.
فقط باید به این موضوع اشاره کرد که همه‌چیز تنها تحت فرمان ما نیست.
امروزه بیشتر کاربران ما به دنبال ساعت‌های هوشمندی می‌گردند که با انواع سیستم‌عامل‌ها و گوشی‌های هوشمند سازگار باشند.
می‌دانیم که ساعت هوشمند اپل در اوایل سال آینده به بازار خواهد آمد ولی این ساعت با هیچ دستگاهی به‌جز آیفون سازگار نیست هرچند اطلاعات دقیقی از وسایل پوشیدنی مایکروسافت و سازگاری آن‌ها با سیستم‌عامل‌های مختلف در دست نیست.
بدون شک نمی‌توان گفت وسایلی که بر اساس سیستم‌عامل اندروید ویر عرضه می‌شوند با انواع دستگاه‌ها سازگار هستند.شاید بپرسید چرا؟

به دلیل اینکه اکثر برنامه‌های رسمی گوگل برای IOS منتشرشده‌اند اما برای ویندوز فون این‌گونه نیست. گوگل حتی نسخه رسمی youtube را برای ویندوز فون منتشر نکرده است.
پس نمی‌توان توقع داشت وسایل هوشمند اندرویدی به‌طور کامل از ویندوز فون پشتیبانی نمایند، اگر این‌طور بود جای تعجب وجود داشت.با توجه به سابقه‌ی شرکت‌ها، این اتفاق در آینده‌ای نزدیک بسیار بعید به نظر می‌آید.

به نظر شما اگر مایکروسافت ساعتی عرضه کند که نه‌تنها با ویندوز فون بلکه با اندروید و IOS نیز سازگار باشد، شما این دستگاه را انتخاب خواهید کرد یا ساعت‌های مبتنی بر اندروید ویر؟
کد مطلب: 32978
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای