d21'; ?> ايتنا - تصویب کلیات طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی
۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۸

تصویب کلیات طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی

ایتنا- بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و بهیاری‌های کشور در دستور کار این کمیسیون بود.


یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی از طریق حذف ماده ۴ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سخن گفت.


به گزارش ایتنا از ایسنا سید محمد بیاتیان گفت: در دستور جلسه امروز طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از بحث و بررسی فراوان ماده ۴ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اکثریت قاطع آرا حذف و بدین ترتیب کلیه وظایف، امکانات، اختیارات و تجهیزات شورای عالی فناوری اطلاعات به شورای عالی فضای مجازی منتقل می‌شود.

نماینده مردم بیجار تصریح کرد: در جلسه امروز ۳ نماینده موافق و ۳ نماینده مخالف و نمایندگانی از شورای عالی فناوری اطلاعات، شورای عالی فضای مجازی، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها به بیان دلایل،‌مستندات و استدلال‌های خود برای انجام این مهم پرداختند. در نهایت اعضای کمیسیون با حضور ۲۴ عضو کمیسیون با ۱۷ رای موافق کلیات این طرح را به تصویب رساندند. جزییات این طرح نیز در جلسات آتی کمیسیون بررسی و تصویب خواهد شد.

بیاتیان با اشاره به دومین دستور کار کمیسیون متبوعش گفت: طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و بهیاری‌های کشور که به صورت یک فوریتی در دستور کار کمیسیون بود بررسی و کلیات این طرح به تصویب رسید.

وی افزود: با بررسی جزییات طرح مذکور بین حقوق و مزایای کارکنان شهرداری‌ها با سایر کارکنان دولت و به وجود آمدن وحدت رویه بین دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و راهداری بررسی و تصویب خواهد شد.
کد مطلب: 32888
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
کارشو که میشه حدث زد. اعمال محدودیت! اما اسمش چی میشه؟ شورای فضایی اطلاعات مجاز؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام