۰
plusresetminus
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۲

کنترل از راه دور موتورولا برای شاتر دوربین گوشی‌ها

ایتنا - شرکت موتورولا توضیح داد که قابلیت مذکور فعلا امکان کنترل شاتر دوربین را در اختیار کاربران می‌گذارد و فقط روی گوشی‌های موتورولا اجرا می‌شود.
کنترل از راه دور موتورولا برای شاتر دوربین گوشی‌ها


شرکت موتورولا با به‌روزرسانی سری گوشی‌های هوشمند Droid خود قابلیتی را در اختیار کاربران می‌گذارد که از طریق یک دستگاه کنترل از راه دور می‌توانند کلید شاتر دوربین روی گوشی را مدیریت کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز، البته باید توجه داشت که این اتفاق مانند دستگاه کنترل از راه دور مخصوص گیرنده‌های تلویزیونی محقق نمی‌شود و در عوض کاربران به کمک ساعت‌های مچی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل Android Gear می‌توانند این قابلیت را در اختیار بگیرند.

موتورولا همچنین توضیح داده است که با این امکان جدید کاربران می‌توانند گوشی خود را در یک گوشه مستقر کنند یا اینکه بدون لمس نمایشگر لمسی، کنترل قابلیت‌های داخلی آن را در اختیار بگیرند.

این به‌روزرسانی هم‌اکنون روی فروشگاه اینترنتی Google Play ارائه شده است و موتورولا قصد دارد امکان استفاده از آن را برای تمام مشتریان خود فراهم کند.


شرکت موتورولا توضیح داد که قابلیت مذکور فعلا امکان کنترل شاتر دوربین را در اختیار کاربران می‌گذارد و فقط روی گوشی‌های موتورولا اجرا می‌شود.

گفته شده است که شرکت‌های توسعه‌دهنده نر‌م‌افزار قصد دارند به زودی این سرویس را در اختیار دیگر صاحبان گوشی‌های اندرویدی ارائه دهند.
 
کد مطلب: 32846
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام