۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۳
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

اگر پارازیت‌ها مضر باشد، کسی حق ارسال آن را ندارد

ایتنا- یک نماینده مجلس: سلامتی مردم جزو مسائلی است که باید در اولویت باشد و به آن توجه اساسی کرد.


یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به اظهاراتی که درباره پارازیت و تأثیر منفی آن بر سلامتی مردم مطرح می‌شود، گفت: اگر مشخص شود پارازیت برای سلامتی مردم ضرر دارد، مسوولان حق ندارد این کار را انجام دهد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، نصرالله پژمانفر اظهار کرد: اگر با قطع‌نظر از فضاسازی‌های سیاسی که امروز اتفاق می‌افتد، مشخص شود که پارازیت‌ها آسیب جسمانی دارد، سلامتی مردم جزو مسائلی است که باید در اولویت باشد و به آن توجه اساسی کرد.

او ادامه داد: مسوولان باید برنامه‌ریزی کند که به سلامت مردم صدمه وارد نشود، از طرف دیگر وظیفه دارند نسبت به شبکه‌هایی که آسیب اجتماعی و فرهنگی ایجاد می‌کنند مدیریت داشته باشند و آنها را نیز مدیریت کنند.

به گفته این عضو کمیسیون فرهنگی، بخشی از مدیریت این مسأله مربوط به کارهای فرهنگی است و بخشی دیگر از آن می‌تواند راهکارهایی غیر از پارازیت هم داشته باشد.

پژمانفر تأکید کرد: آنچه که مسلم است این است که اگر واقعا موضوع آسیب جسمانی باشد و برای سلامتی مردم مضر باشد، مسوولان حق ندارد چنین کاری انجام دهند.
کد مطلب: 32815
نام شما
آدرس ايميل شما


یوسف
feedback
Iran, Islamic Republic of
قول میدهم تا چندوقت دیگر اصلا بزنند زیر همه چیز و بگویند پارازیت، از بیابانهای عراق و عربستان وارد میشود و ما درحال رایزنی با آنها هستیم !!!!!! :-)
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام